Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy kollega a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kollega a munkahelyemen. Én 25 éves lány vagyok, ő 45 éves. Egymás mellett ülünk, de mivel rengeteg a munka csak keveset tudunk beszélgetni. Azt látom a szemén, hogy nagyon csinosnak tart. Miből látom hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezed, hogy nincs e kedve meginni egy kavet, felmentek a büfébe, és munkába kívüli dolgokról csevegtek. Ebből venni fogja a lapot
2019. aug. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Több bajom is van a kérdéssel. Mondom mik a helyzetek! "Azt látom a szemén, hogy nagyon csinosnak tart." "Miből látom hogy én is tetszem neki?" - most akkor mi van? Csinosnak tart ez oké, de az utána lévő mondattal vagy megcáfoltad az előzőt, vagy semmi értelme. Ha látod, hogy csinosnak tart tegyük fel 100%-ban mit vársz a következő mondattól? 120%-al csinosabbnak fog tartani?


A másik problémám a korotok! 25-45! Ne! Több embernek is elmondtam! Ezzel számtalan probléma van! Feltételezem olyan nő vagy, aki egy napon kíván szaporodni, ehhez ez a kor kimondottan rossz választás már most. Mire felnő az első gyereketek már megy nyugdíjba. De ha véletlen nem akarsz gyereket akkor is hátránya van. Lánya lehetnél, nézetek (ő biztos másképp látja a világot, mint te). Szex, bizony többeknél hallottam, ahol ilyen korkülönbség volt, hogy nem bírta a férfi az iramot, nem tudott lépés tartani a nővel. A másik fiatal vagy ember! Csak hozzá öregednél! Semmi értelme az egésznek több szempontból. Ezért nem értelek Téged, sem sok mas nőt! 25 éves vagyok én is. De mit vársz egy ilyen férfitől? Azt gondolod mindene megvan, amitől "biztonságban" érezheted magad? Van autója, háza, pénze? Bármilyen hihetetlen ez nekem is megvan. A másik kedvencem mikor azt mondják, hogy az olyan férfiak tudják mi kell a nőnek, amikor a nők legtöbbje azt se tudja mit akar. Én azt gondolom, hogy gondolkodj el! Ne csinálj hülyeséget, mert hosszútávon elcseszed az életedet ezzel!

2019. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

#2-es, én is képtelen vagyok megérteni ezeket a nagy korkülönbségeket, nem is támogatom!

25-45. 20 év... De komolyan mi a jó ebben?

24N

2019. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

2, 3-as:


Mi a kérdés? Kapcsolatra nyilván sok a 20 év.


Flörtölni, kikapcsolódni, élvezni egymás társaságát simán belefér.


Az a kérdés, hogy a kérdező mit akar. Ha élete párját, akkor ne erőltesse. Ha kölcsönös szórakozást, akkor miért ne? Csak legyen egyértelmű mindenkinek, hogy miről szól.

2019. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

20 év nagyon nagy korkülönbség.

Keressél a saját korosztályodban. Az pedig a 20-29 közöttiek.

2019. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából ő családos ember.És ezért nem hívhatom el kávézni...Viszont ha nem lenne családja akkor nagyon kellene,mint pasi és ember.Legalább ennyi örömöm legyen az egészből,ha már napi 8 órát látom,hogy érezzem tetszek neki.Azért gondolom ezt,mert a munkával kapcsolatos smsei mindig kedvesek,ha beszél velem még a szeme is nevet.Utálja az fb-t,azt mondta nem is használja,mégis néhány hónap után bejelölt,csak engem a csapatból,és messengeren írt amikor feltöltöttem valamit,bár abban sem volt semmi olyan.
2019. aug. 20. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az egészben az a még rosszabb hogy félre kacsingatna a felesége mellett veled, te meg ebben partner lennél! Ezt az egészre már nem kellett volna kiírni pluszba, mert ezzel nemhogy segítesz a helyzeteden, hanem rontasz is rajta!
2019. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez egész egyszerűen nevetséges kategória. 😃
2019. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!