Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a lassú víz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a lassú víz, partot mosban?

Figyelt kérdés
Amikor csigalassan haladtok a kapcsolat felé a másikkal. Több hónapig csak barátkozás van, türelemjáték. Mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2020. dec. 23. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Kinőttem ebből.


Nem rontok ajtóstul a házba, szeretem, ha van 3-4-5 randi amíg komolyra fordul, van beszélgetés, ismerkedés, de a sehova sem tartó, "lassú vízről" az estek 99%-ban kiderül, hogy csak a barát zónába tart

2020. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire.
2020. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én - mindenféle ideológiagyártást mellőzve - azt mondom, hogy semmi nincs kőbe vésve. És tapasztalataim alapján azok a legerősebb kapcsolatok, amik barátkozásnak indultak, és többé-kevésbé spontánul jöttek létre.

Viszont az ilyen "eldöntöttük, hogy járni akarunk, de hónapokig még a kezem se foghatja meg" dolog nagyon mesterkélt, és felesleges.

2020. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondom van benne jó mivel egy nőnek idő kell mire kialakulnak az érzelmek.

Csak az a baj nem lehet tudni kinél mi az optimális idő.

Volt már, hogy túl sokáig húzta a férfi és mire lépni akart addigra már én teljesen lemondtam az egészről.

2020. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért több hónap rengeteg. Itt valaki nem tudja eldönteni, mit akar, vagy versenyben vannak mások is. Kösz, ehhez már öreg vagyok felnőtten.
2020. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam pont most van egy ilyen, két randi után úgy nézett ki, hogy barátzóna, de közben egyikünknek sem alakult semmi, de most meg úgy néz ki, hogy nagyon nem az. Viszont most már én is érzem, hogy tenni is kellene aktívan a dolgokért, nem érdemes sokáig húzni.
2020. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tok olyan, mintha talonban lennek, ha nem jon ossze massal. Ugyse tudod meg, de sanszos, hogy ilyenkor nem vagy egyedul. Velem meg ne elegedjen meg, ha meg sincs masik, aki jobb. Kb. ugy, mint ahogy a 6-os irta. Annak is ilyen szaga van.
2020. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es: ebben van valami, mostanában neki és és nekem is több ellenkező nemű ismerőse lett a Facebookon. Viszont végül is azóta sokat beszélgettünk, ami jó dolog, mivel látom, hogy intelligens, vannak közös témáink, stb., és ez is hozzájárul a vonzalom kialakulásához. Nekem is vannak azért félelmeim, de ez minden kapcsolat elején így van, nem tudsz róla 100%-ban mindent, meg azt, hogy esetleg mi az, ami nem működhet a későbbiekben. Nekem olyan szempontból segít is ez az egész helyzet, hogy eddig nekem sok minden fekete-fehér volt, vagy nincs senkim, vagy sülve-főve együtt vagyok a másikkal, különben nincs értelme, pedig ez baromira nem erről szól, hanem pont arról, hogy néhány, de ne egy rakás elvárással vágj bele, és majd alakul a dolog, nem kell előre tudnod, hogy 2 hónap múlva vagy 5 év múlva mi lesz, mivel lehet, hogy baromira nem az, ahogy most látod. Na így sokkal könnyebb.

6-os voltam

2020. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt 2 évig vártam egy srácra, hogy eldöntse, hogy mit akar. Mire ez megtörtént, már én nem akartam semmit.

Aztán volt, hogy 1 évig, mire eljutott odáig a dolog, hogy elkezdett felém nyitni, bennem elmúltak az erős érzelmek.

Mindkét esetben ismerkedtek másokkal, érzelmileg labilisak voltak.

Ennyi ideig nem éri meg várni valakire, mert ott már nem arról van szó, hogy szar élethelyzetbe van, és nem fér bele egy kapcsolat, hanem egyszerűen nem akar eléggé a másik.

2020. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!