Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor legyen meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen meg az első csók, hogy ne is legyen túl lassú és túl gyors sem? Kinek hanyadik randi után jutna ez az eszébe? Esetleg mondanátok a másiknak, megbeszélnétek előtte egymással a dolgot vagy sem?

Figyelt kérdés

Én annak a híve vagyok, hogy lassan kell haladni a fontosabb dolgokkal, mint például ezzel is. Úgy az 5.-6. randin kellene szerintem, hogy a csaj is várja, de tudja, hogy meglesz, csak azt nem, hogy mikor, emiatt nem mondanám neki. Mit gondoltok erről?

Bocs, ha gáz lenne ez a kérdés, csak én még sosem csókolóztam és lehetséges, hogy lassan nekem esedékes lenne ez. 21/f



2018. jan. 3. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

>lassan nekem esedékes lenne ez. 21/f


Tehát értelmetlen mérföldköveket akarsz átlépni. Nem csókolózni akarsz, hanem olyan ember akarsz lenni, aki már csókolózott. Ez hülyeség, hagyd abba. Nincs értelme ennek a taktikázásnak. Nem fogod tudni előre kitalálni vagy megírni a randijaitok forgatókönyvét, ha mégis megpróbálod, csak az ismerkedés dinamikáját veszed el, ami rossz. Csak azzal foglalkozz, hogy minél jobban megismerjétek egymást, miközben jól érzitek magatokat egymás társaságában, és a csók, meg az összes többi mérföldkő majd szépen jön magától, tökmindegy, hogy hányadik randin.

2018. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első randin is oké a csók ha szimpatikus a srác, de azért a 2-3. randin már úgymond elvárnám. Őszintén, én nem mennék el 5-6. randira ha az látom hogy az első 4 is kb haveri kávézás csak.
2018. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi:) Eddig volt 3 randi, a lány sem akar túl gyorsan haladni. Ahogy írtad #1, jól érezzük magunkat egymással, nem haveri találkozásokról van szó. Tudja, hogy bejön nekem, a randira én kérdeztem rá mindig, ő pedig lassacskán jelez nekem (megölelt az első randi végén és utána már mindketten akarjuk, megpuszilt, illetve megfogta a kezemet). Szoktam finom utalásokat tenni, hogy úgy tetszik nekem, ahogy van.
2018. jan. 3. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány lecseszett, hogy miért neki kellett kezdeményeznie a csókot az első randin. Egy másik lány feltehetően az első randis csók hiánya miatt "nem éreztem randinak, úgy ne találkozzunk többször randiként", míg egy másikat megcsókoltam, tetszett neki, másnap már együtt aludtunk (is).
2018. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Én az első randin szoktam altalaban "elvárni" ugyanis elég szexcentrikusan gondolkozom sajnos és hajt a dolog hogy legalább ebbol mit "kapok". :-) De az esetek tobbsegeben eddig 3 kapcsolatom alatt kétszer kezdeményeztem én a csókot, és csak egy alkalommal kaptam en...

Illetve talalkozgatok most valakivel aki nem bírt hova tenni, hat én kiváncsi voltam meg megyek a fejem után hat megcsokoltam!:-) Meglepődött

21

2018. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!