Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjátok az ünnepeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjátok az ünnepeket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem mert nem szeretem.
2020. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom..?!


Egyrészt a tegnapi napig vártam, de most már nem biztos, hogy várom. Utolsó napokban a munkában még az idei év legnagyobb megrendelését intéztem és örültem, hogy sikerült is és jön 2 hét pihenő. Erre a mai nap reggelén random teljesen beteg lettem. Fejfájás, hasmenés, enyhe láz, étvágytalanság, hasfájás.. úgyhogy még az fog bebaszni, ha karácsonyra beszedtem a Covid-ot. Bár érzek ízeket szag és íz alapján is, szóval talán nem az. De nagyon nem örülök, hogy semmi étvágyam nincs és full betegen fog telni az ünnep, mert 1 nap alatt nem gyógyulok meg.

2020. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen


F

2020. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM
2020. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Többet tudok a párommal lenni, mivel nem dolgozik, így igen. Csak bízom benne, hogy idén nem úgy viselkedik, mint tavaly (bár az nem csak karácsonykor volt, hanem akörüli hetekben, talán hónapokban) és jó hangulatú, szeretetteljes karácsonyunk lesz. Én igyekszem mindent megtenni érte.
2020. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem várom, nem szeretem, bárcsak már január lenne! A magány ilyenkor sokkal erősebb és fájóbb.
2020. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nap, mint a többi. Máskor is csak mások boldogságát nézem végig külső szemlélőként, egyedül, "nélkülözve", ilyenkor is.
2020. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerencsére idén karácsonyfa meg idióta dekorációk sem lesznek.
2020. dec. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek: Ugyanolyan nap, mint a többi...
2020. dec. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!