Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakiben felmerül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiben felmerül a kétely, hogy alkalmas-e párkapcsolatra, akkor már biztos nem az?

Figyelt kérdés

Vagyis én úgy látom a legtöbben nem is gondolkodnak el ezen, természetesnek veszik, hogy nekik pár kell, ha nem jön össze egyikkel, mennek a másikhoz és több kudarc után is azt mondják, hogy persze. Akik meg kicsit kritikusabbak, vagy már éltek hosszabb ideig egyedül és látták, hogy ez nem fekete-fehér, esetleg felmerül bennük a kérdés, hogy való-e nekik az egész.

Magam példájából kiindulva, nekem van elég jó egzisztenciám, beszélgetni is jól el tudok a párommal, közös programoknál is tudok kompromisszumot kötni, viszont az az érzésem, hogy több énidőre van szükségem, mint általában más embereknek, kell az, hogy békén hagyjanak és foglalkozhassak saját magam világával. Úgy vettem észre ezt kevesen tolerálják, mert elhanyagolásnak veszik. Most akkor alkalmas vagyok vagy sem? Néha gondolkodom ezen, de mások szerint ez rég rossz hozzáállás és meg kéne változni.



máj. 11. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki mellől menekulni lehet csak mert fárasztó zsibbaszto zavaró, és neha kell az idő nelkule is, de nem mindenkinek van ilyen párja.
máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az embernek jo ha egyedul is van a sajat kis gondolataival .. viszont nem mehet a kapcsolat rovasara .. azt mondanam 20 % en ido es 80 a kapcsolat.
máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen én világ életembe ezt gondoltam magamról, és 2 faszt is ezt igazolta akik kiábrándultak belolem
máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felmerült benne a kétely évekkel ezelőtt, mégis van párom évek óta.
máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamról érzem, hogy nem igazán tudnék egy másik személlyel megleni, így nem is próbálkozom. Igen, jó lenne, ha sokan előre gondolkodnának, mit vállalnak be.
máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!