Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret? 9 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret? 9 éve vagyunk együtt a párommal. Nekem Ő volt az első mindenben. Gyakran kérdezi, hogy nem e érzem úgy hogy nem éltem ki magam, hogy nem e vágyom arra hogy más férfival is legyek. Mert hogy ő elenged engem és ha akarom akkor kiélhetem

Figyelt kérdés
magam,csak mondjam mmeg.Az az szakíthatunk ha én úgy érzem.
2020. dec. 24. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem hangzik jól. Kérdezd meg, miért ajánlgatja ezt a lehetőséget!
2020. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tart ettől, esetleg úgy kommunikálsz/viselkedsz...?
2020. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
ööö... ezt miért tőlünk kérdezed meg, miért nem tőle?
2020. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem látunk a fejébe, de valószínűnek tartom, hogy ez vagy valamilyen komoly frusztráció nála (attól fél, de beteges módon, hogy ha nem "éled ki magad", akkor lelépsz), vagy az is lehet, hogy szakítani akar, de nincs hozzá bátorsága, és így akar rávenni, hogy mással távozz.
2020. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő akarja kiélni magát, de ezt nem akarná bevallani soha. Így rád akarja kenni, hogy miattad mentek szét, ha igennel válaszolsz. Valószínűleg a kíválasztottak is ott figyelnek már neki a háttérben.
2020. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az 5-ös jól mondja. A barátod alja módon a fordított pszichológiát alkalmazza. Szerintem ő már meg is csalt téged.
2020. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-össel értek egyet.


Belőled akarja kihozni a szakítást, így nem neki kellene.

2020. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 5-6-7-hez. Ő akar szakítani, csak ha te is akarnál, akkor "közös megegyezéssel" tudná befejezni, vagyis nem hisztiznél, ill. nem kéne magyaráznia, miért nem akarja tovább csinálni.
2021. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!