Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan SZÉP nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan SZÉP nő, akinek idén 2020-ban nem volt senkivel szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?
2020. dec. 24. 16:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%

Van olyan BOMBA pasivaki idén nem húzta meg a fél világot?

Létezik ilyen?


Na a kérdésed megfordítva...

2020. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
Létezik, de veled se fog kivételt tenni.
2020. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Nem egészen. A férfiak, ha tehetik, szexelgetnek fűvel-fával, szóval náluk ez természetes.


A nők viszont gyakran mondják, hogy nekik a szex nem olyan fontos, mert ők érzelmileg is kötődnek... Bla bla bla... A részletek nem fontosak.


Nyilván van úgy, hogy hosszú ideig nem találnak ilyesmi pasit. A kérdés, ami itt bennem felmérül, hogy vajon ennek ellenére szexelnek-e valami komolytalan haverjukkal a testi szükségletek miatt, vagy cölibátusban maradnak?

2020. dec. 24. 16:44
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
ennyi ésszel szabadlábon...
2020. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
66%
Hát én 2 hónapig beszélgettem, találkozgattam az egyik sráccal, bemutatott az anyukájának, haverjainak is, aztán miután lefeküdtünk egy párszor derült ki, hogy végig kavart másokkal, és másokkal is lefeküdt. Attól, hogy egy nő komolyat szeretne, és igyekszik érzelmileg kötődni valakihez nem jelenti azt, hogy nem fekszik le senkivel.
2020. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nem tudom, te hogy vagy vele, de én pl szeretem élvezni is a szexet.
2020. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%
minden szép nőt reszelnek. nem létezik hogy egy évig ne legyen megfarkalva egy jó csaj
2020. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
68%

Nem egészen. A férfiak, ha tehetik, szexelgetnek fűvel-fával, szóval náluk ez természetes.


Istenem....

2020. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

"minden szép nőt reszelnek. nem létezik hogy egy évig ne legyen megfarkalva egy jó csaj


Erre voltam kíváncsi. A többi válasz csak rizsa.


Egyébként nem találkoztam még olyan nővel, aki egy vita során ezt így felvallata volna. Inkább szeretik az erkölcsös kislányt adni, aki tartogatja magát annak a pasinak, aki iránt érzései vannak.


Nos, köszi mégegyszer, sziasztok.

2020. dec. 24. 17:18
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
1-esnek én igen, és még szűz is vagyok.
2020. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!