Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben rejlik a kevésbé szép/át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben rejlik a kevésbé szép/átlag nők sikere?

Figyelt kérdés

Ezek a csajok szinte sosincsenek pasi nélkül. Sokan azért próbálkoznak náluk, mert azt hiszik, alacsonyabb igényei vannak, ami nem igaz. Ha valami nem jön be nekik, és nem tudod őket megfogni valamivel, lazán visszautasítanak. Aztán összejönnek mással.


E kérdést azért írtam ki, mert én is lefeküdtem egy olyan nővel, aki nem néz ki jól, de ennek ellenére előttem 6 pasija volt.


Fogalmam sincs, mivel tudott megfogni, hiszen alapvetően a jó csajokra hajtok, de mégis szexeltem vele.


Most akkor mi van???


2020. dec. 25. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Miért lennének alacsonyabb igényeim? Azért, mert én nem vagyok egy instapitsa, már lejjebb kellene adnom? A "jó nők" mivel többek nálam? Mi számít jó nőnek? Egy konditeremben kiedzett hibátlan testű nő? Vagy egy babaarcú?

Mivel jobb valaki, aki külsőleg szép? Ettől talán a személyisége is értékesebbé válik? Nevetségesek ezek a kérdések.

Mondjuk én sem vagyok egy bányarém, az átlag nő kategóriába sorolnám magam a külsőt illetően, de ugye kinek mi. Ez is annyira relatív. Nyilván, akivel én eddig kapcsolatban voltam, annak én voltam a jó nő, nem?

Én nem fogyasztottam el ugyan 6-7 pasit, egy komoly kaocsolatom volt, több éves. Ezen kívül előtte volt egy komolytalanabb, illetve most is lenne jelentkező. De az igényeimet miért kellene lejjebb adnom? Nem értem. :D

Pontatlanul van feltéve a kérdés.

Én nem várom el, hogy kigyúrt, gazdag pasik udvaroljanak nekem. De nem azért, mert lejjebb adtam, hanem sosem vágytam ilyen felszínes férfiakra.

Az exem sem gazdag (sőt), sem kigyúrt nem volt, ismerőseim szerint igazán jóképű sem volt, mégis számomra ő volt nekem a 10/10.

Viszont kedves, odaadó, őszinte, gondoskodó volt és az érdeklődési köreink is passzoltak. Ennél adjam lejjebb? Nem, nem fogom. Bunkó és unalmas pasikra nincs szükségem.

2020. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
"Jó nő" ben is van amelyik viccesen jó nő. Legalábbis bizonyos férfiak szerint a jó nő definiciója a kacsa szájú szilikon cicijű rajzolt szemöldökű nő a "jó nő", mint egy kiköpött transzvesztita. :))) :D
2020. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%

3.-nak.


Mint ahogy sok nőnek a hormonzavarok miatt 195 centis, 40 kilós, szőrtelen, homár srác.

2020. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem, a 195 centis, 90 kiló, mérsékelten szőrös hetero férfi.
2020. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Párom erős 8as.. nem a külsejével vett meg hanem azzal, hogy ennyire valódi, szeretetteljes társam, (már leendő feleségem) soha nem volt.
2020. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos nőként teljesen egyet értek az egyessel. Fent vagyok társkeresőn és sok "jó pasi" rám ír, már ilyen kigyúrt, motoros csávók meg ilyesmi. Nem érdekelnek. Számomra nem lejjebb adás az hogy az a jó pasi, akit a belső értékei azzá tesznek, külsőre bőven megfelel az átlagos is.

Eleve, nevetséges ha valaki csak külső jegyek alapján mondja a másikra, hogy jó pasi / jó nő.

Ez a dolog jóval összetettebb. Sosem fogom lejjebb adni közös vonzalomnál ÉS hozzám illő személyiségnél és nem, ez nem azt jelenti, hogy valami gazdag, jóképű macsóra várok. De nem jó akárki, gondolom ez egyértelmű.

2020. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
'Most akkor mi van?? ' te is értelmes fiú lehetsz...
2020. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%
Minden atlag no ikyen. Mivel a nagyon rondakat nem annyira akarjak a pasik, a szepektol felnek, igy a legtobb pasi rajuk acsingozik. Ezert van boven lehetoseguk az atlag noknek is jokepu pasit valasztaniuk.
2020. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
1%

1-es. 7-es.


Dehogynem fogjatok. 35-40 korban amikor mar csak az alkesz 55 eves Jani bacsi lesz ratok kivancsi, akkor majd kenytelenek lesztek lejjwbb adni, vagy maradtok 45 evesen orokre egyedul a macskáitokkal. Sok ikyet ismerek, aki nem adta lejjebb. Most 50 eves de megrogyott teljesen mert se gyerek, se ferj. 40 eves koraig jatszotta az elerhetetlen kiralylanyt. Utana meg senkinek sem kellett már.

2020. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

"Párom erős 8as"


De mivel a párod, és szereted, 10-es, nem? Ezt soha nem értem, akibe beleszeretek, az 10-es.

2020. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!