Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok kapcsolat nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Azok a normális lányok/nők akik itt vannak és nincsenek kapcsolatban biztos olvasgatnak 1-2 kérdést a napi 10-20-ból, hogy ők már bizony nem léteznek.

Elmondanátok, hogy szerintetek miért nem léteztek? Szerintetek mi lehet veletek a "probléma" ami miatt nem tűntök fel azoknak akik a normális lányokat keresik?

Persze, tegyük fel, hogy nem utasítjátok el naponta az embereket és azt is, hogy szeretnétek kapcsolatot.



2020. dec. 26. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vesznek észre a férfiak
2020. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy szerinted miért?

Visszahúzódó vagy, esetleg mogorva? Nem jó az alakod, kerülöd a kontaktust? Ez érdekelne, hogy szerintetek mi az ami miatt nem vesznek észre:)

2020. dec. 26. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódóbb is vagyok, nehezen nyílok meg bárki számára, valamint inkább a háttérben szeretek maradni és megfigyelni a történéseket,ezért legtöbbször barátzónás maradok. Nagy türelemmel, szívesen meghallgatom az embereket és próbálok hasznos tanácsokat adni, ezért inkább mint "lelki szemetes" kellek.
2020. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó

Ezek akkora visszatartó erők a fiúk számára? Mármint furcsa, hogy pont azért kerülsz barátzónába mert meghallgatod a fiúkat. Pont nekik kellene értékelni az ilyet, hiszen általában rajtuk van ez a szemetesláda dolog. Szomorú, hogy ezek szerint mi sem tudjuk értékelni, mint fordítva:)

2020. dec. 26. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, furcsa is kihalt lényként létezni. Én amúgy nem vagyok visszahúzódó, viszont határozott, céltudatos, gondolom, nagyon hülye sem lehetek, ha most megyek államilag támogatott mesterképzésre. :D Rondának nem tartom magam, bár tény, hogy modellnek sem. Nem is tudom, szerintem azért nem vesznek észre, mert nem vagyok kihívó és komoly kapcsolatot akarok, nem holmi barátság extrákkal viháncolást, ami olyan divatos manapság.

Szerintem azért nem létezek, mert nem fogom vissza magam, van véleményem, önálló személyiségem és nem akarok senki felmosórongya lenni, sem k*rva nem akarok lenni.

2020. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez eddig így érdekes. Van aki szerint az a baj, hogy visszahúzódó valamint kedves és van aki szerint az, hogy harsány és az önálló véleménye van.
2020. dec. 26. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy releváns a válaszom, mert csak részben felelek meg a feltételeidnek, de azért leírom, hátha. Nem szeretnék kapcsolatot, legalábbis 100/99-ből nem. Ezért soha nem is keresek direktben senkit. Nem vagyok fent pl.társkeresőn, vagy ilyesmi, tehát az ott keresgélők szemében nem is létezhetek. Élőben pedig nagyon ritkán tetszik valaki, tehát minden porcikámmal az is mutatom feléjük, hogy fölösleges is próbálkozni. Ha mégis megpróbálják, udvariasan elutasítok mindenkit. Így marad egy nagyon szűk réteg, aki engem érdekelne. Olyat szökőévente 1x látok. Nekik valószínűleg nem is tetszem, hisz nem próbálkoznak, de az is benne lehet, hogy nagyon rosszul kommunikálok. Ha van tét, akkor tök gátlásos vagyok, valószínűleg semmi érdeklődést nem láthatnak rajtam. A tekintetünket is kerülöm azoknak, akik tetszenek.
2020. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Releváns amit írsz, nem direktbe keresésre gondoltam, hanem arra akinél hogy van esély, ha jön valaki aki szimpatikus akkor lehet kapcsolat (Röviden szeretnél kapcsolatot és nem veted el).


Szerintem jó, hogy "lazán veszed" és nem őrülsz bele a keresésbe. Az pedig aranyos, hogy kerülöd a tekintetet. Sokan csinálják, főleg ha zavarban vannak.

Akkor itt a zárkózottság, rossz kommunikáció és eltérő igények.

Rossz kommunikáció alatt mit értesz? Pl nem dobálod a hajad, nem érsz hozzá és hasonlók, vagy az adott személlyel nem tudsz feloldódni és inkább hallgatsz?

2020. dec. 26. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajamat egyébként se dobálom🙂 Úgy, hogy én általában nyitott és kommunikatív vagyok az emberekkel. Ez vonatkozik nőkre és férfiakra is. Vagyis szerintem a kiszemelt előbb gondolhatná, hogy bárki más érdekel, mint ő. Nagyon természetesen viselkedem a férfiakkal is. Sokat beszélgetünk, nevetünk, ilyesmi. Na, aki érdekel, azzal ilyesmi elő se fordulhat. Általában a közelébe se megyek, rá se nézek 😂 Ha mondjuk véletlenül ő kerül a közelembe, nem szólok hozzá. Ha esetleg még hozzám is szól, a legtöbb, amit ki tudok hozni magamból, hogy udvariasan válaszolok, vagy egy tőmondatban reagálok arra, amit mondott🤷
2020. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze nem is gondoltam, hogy pörgeted a hajad a fiúk közelében mint valami helikopter, csak vannak ezek a mindenki által ismert "közhelyes" jelzések. (Bár az, hogy ismert nem jelenti, hogy hatékony)

Hu, hát igen ez ahogy leírtad, így veszélyes. Így tényleg elég nehéz lehet annak az egynek észrevennie a 100-ból, ha 99-el elnevetgélsz a "hülye poénjain" neki pedig úgy válaszolsz mintha a fogad húznák. (Költői túlzással persze). Így érhető azért miért a 99 próbálkozik be és nem az az 1. Ez sem egyszerű:)

2020. dec. 26. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!