Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az, hogy teljesen csinos, értelmes lányok a környezetemben évek óta egyedül vannak, hiába szeretnének kapcsolatot, míg a férfiak arról panaszkodnak, hogy alig van normális egyedülálló lány?

Figyelt kérdés
Sőt, szerintük még a nem normálisak is állandóan foglaltak.
2017. szept. 24. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Feltehetően mégsem szeretnének annyira kapcsolatot. Te vagy, az, J.M.?
2017. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Heart of Darkness ***** válasza:
62%
Szerintem csak azért van ez mert panaszkodni és kifogásokat keresni könnyebb mint bármi más.
2017. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy tűnik, hogy válogatnak. Persze nyilván, akárki nem jó. Az is érthető, hogy minek akarjon bárki is olyan kapcsolatot, akihez nem tud eléggé vonzódni... az ilyen kapcsolatnak nem lenne sok értelme.


Az látszik, hogy a nőnek bele kell szeretnie az adott férfibe, és ha az megvan, akkor igazából mellékes, hogy az ideálja volt-e, vagy sem.

2017. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
A kereslet nem találja a kínálatot. Én is ilyen lányt keresek, többségében nem ezt a fajta csajt ismerem meg, de mér párszor volt szerencsém találni ilyet. Mindkettőt befűzte a szexre hajtó ismerősöm, aztán dobta őket kb egy hét alatt.
2017. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Felteszem úgy lehetséges, hogy azok a férfiak, akik arról panaszkodnak, hogy nehéz normális egyedülálló lányt találni, azok nem találkoztak a te - állításod szerint - teljesen csinos, értelmes ismerőseiddel.


Szóval hogy ha valami minimális esélyt akarunk adni annak, hogy értelmes válaszok szülessenek, akkor érdemes lenne tudni, hogy a temismerőseid

- mit tesznek azért, hogy találkozzanak potenciális társ-jelöltekkel?

- hogyan állnak az ismerkedéshez? Mennyi veszik komolyan, mennyi energiát tesznek bele?

- mit várnak el, milyen módon szűrnek? (Itt most nem elsődlegesen arra gondolok, hogy csak álompasikban hajlandóak-e gondolkodni, hanem sokkal inkább abban, hogy pl. tündérmesét keresnek-e, ahol a herceg azonnal leveszi őket a lábukról, és mindent úgy csinál, ahogy szerintük azt kell)


Látatlanban nehéz megmondani, hogy mi van, simán lehet, hogy szimplán rossz környezetben mozognak, nincs mázlijuk, de az is simán benne lehet, hogy ők is bénán / hülyén állnak az egész párkereséshez, és ez is hozzájárul a sikertelenségükhöz.


Én is ismertem olyan lányokat, akik kifejezetten csinosak voltak, értelmesek is, de a párkereséshez oly mértékben ostobán álltak, hogy teljesen természetes volt, hogy úgy nem találnak igényeiknek megfelelő férfit.

Simán lehet, hogy az ismerőseidnél is - legalább részben - ez is belejátszik.

2017. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom hogy lehetseges, az en kornyezetemben 1-2 hetnel tovabb nem egyedullallo meg egy ronda lany se.
2017. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetséges az, hogy teljesen normális megjelenésű, értelmes fiúk/férfiak a környezetemben évek óta egyedül vannak, hiába szeretnének kapcsolatot, míg a nők/lányok arról panaszkodnak, hogy alig van normális egyedülálló fiú?


Ezt így is fel lehetne tenni.

2017. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

A baj csak az, hogy ezeket a jelzőket rengetegszer hallottam már emberek szájából, minden jelentés nélkül.


Mindkét fogalom erősen szubjektív és én 5 év nem találok olyan nőt, akire minkét jelző valóban igaz lenne. A csinos kevésbé probléma, szerencsére ebben az országban rengeteg a csinos nő.

Az értelmes rész viszont meglehetősen nehézkes, mert bár a legtöbb nő ezt vallja magáról, egy merő dög unalom az összes. Nagyjából minden téma arról szól, hogy hol voltak hétvégén és mennyit vedeltek és buliztak és hogy mennyire jól érezték magukat. Amikor pedig érdeklődnek, akkor nagyjából az anyagi helyzetemet illetve az élet tapasztalatimat latolgatják. Szóval azon kívül, hogy mennyit járok bulizni, merre jártam eddig életem során külföldön, nem sok dolog érdekli őket általában. Aztán persze vannak extrém esetek is, amikor csak a kis drága kutyuskájáról tud beszélni és fél óránként hazatelefonál az anyjának, hogy nincs e valami bajuk...


Az első tippem az lenne, hogy a környezeteben lévő lányok teljesen átlagosak és majd találnak valakit úgyis.

2017. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor leírom a saját esetemet...

Próbálkozom ismerkedni személyesen, neten, mindenhol, de elég ritkán jön össze egy randi is. Ez egyrészt azért van, mert én nem tudom mit jelent a férfiaknál az, hogy ők mindenféle nővel ismerkednek, de velem alig-alig akarnak, másrészt meg aki mégis, az vagy csak szexet akar leginkább, vagy szegény szellemileg vagy érzelmileg annyira sötét, hogy beszélgetni is rossz vele. Ennek ellenére szinte mindenkinek adok esélyt, aki képes félig-meddig normálisan megnyilvánulni, legalább egy randi erejéig, vagy legalább neten beszélgetek velük, méghozzá elég sokat szerintem, de hosszabb-rövidebb idő alatt kiderül, hogy ennél hosszabb távon nem lehet elviselni. Szerintem nincsenek annyira hatalmas elvárásaim, néha már magamra kell szinte rászólni, hogy oké, hogy egyedül vagyok régen, de némelyik kompromisszum mégsem éri meg, viszont én tényleg képtelen lennék elviselni magam mellett egy olyan embert, aki pl. nyilvánosan fennhangon hangoztatja, hogy a melegek ilyen-olyan gusztustalanok, vagy nem lehet vele beszélgetni egy idő után, mert az ő agya csak a saját farka körül forog. Arról nem is beszélve, aki külsőre annyira igénytelen, hogy valószínűleg fogkefét legutóbb oviban látott, azzal én nem tudok kibékülni... Az a kevés tényleg normális srác, akivel tényleg érdemes lenne együtt lenni, pedig vagy kitalálja hamar, hogy ő most inkább nem akar senkitől semmit, vagy időközben talál egy másik lányt...

Szerintem egyáltalán nem ölök kevés időt a keresésbe, úgy érzem alacsonyan is van a léc ahhoz képest, amit én tudnék és szeretnék nyújtani, nem vagyok elhízott, nem vagyok igénytelen, nem járok toprongyosan, nem várom, hogy a másik szórakoztasson, mégse találok senkit már elég régen.

Én elhiszem, hogy vannak normális egyedülálló férfiak, de ők vagy nem annyira aktívak a keresgélésben, mint ahogy állítják, vagy mégsem próbálkoznak annyira mindenféle lánynál...

2017. szept. 24. 10:50
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
70%

Nagyjabol ez a kerdes kamu, extrem esetek vannak, de tomegesen nem fordulnak elo.


3 csajszit ismerek, akik tenyleg jo csajok s egyedulalloak, pedig viszonylag nagy a szoc korom.

- Az egyik mar nem szingli, kb egy eve, de 5-6 evig nem jart senkivel. Most egy gorog eletmuvessszel jar es utazgatnak. O volt az elso aki megutotte a lany mercejet.

- masodik, kicsit tobb mint egy eve szingli, mert mar egy csinos csaj eseten ez is nagy szo, de direkt nem akar kapcsolatot, mert kivancsi egyedul mire megy az eletben.

- a harmadik , nah o az egyedul aki a harom lany kozul sopankodik, mert szeretne parkapcsolatot, de 60-70 randi utan (kulonbozo sracokkal) sem talalja az igazit. Vajon mi lehet a baj? ;)

2017. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!