Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek lányok, ha kaki emojis párnát ajándékozna nektek karácsonyra a barátotok?

Figyelt kérdés
Én azt (is) kaptam és elég rosszul esett megmondom őszintén. A miértjét se igazán értem...

2020. dec. 26. 22:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szar ajándék, hehe:) de nyilván csak béna ajándékozásban, vagyunk ezzel így páran. Mindenesetre rákérdeznék, h ez amúgy hogy jött?😅
2020. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, mert nem szeretem a kaki emojit, de nem lenne belőle botrány.
2020. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%
Én nevettem volna rajta, de nekem a párom sok apróságot vett, pl. nyaklánc, szándékosan ronda neszeszer (xD), kólás ajakápoló, ruhák, Dior rúzs, szóval volt köztük poénosabb és komoly is, szóval ezek között simán elfért volna egy ilyen párna. :D
2020. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy poénból kapnám, de mellette lenne normális ajándék is, akkor nevetnék rajta. Ha csak ez lenne az ajándék, ha nem is lenne világraszóló botrány belőle, igencsak elkeserednék. A húgomnak tavaly szülinapjára majdnem vettem egy olyan mamuszt viccből :D
2020. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én azért elkeseredtem, mert a másik dolog se volt egy valami extra ajándék, egy tucat pulcsit kaptam. Most nem tudom hogy ezt poénnak szánta a barátom vagy utalni akart esetleg valamire...
2020. dec. 27. 00:18
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak béna az ajándékválasztásban.
2020. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki:)

Amúgyis szeretem az ilyen viccesebb ajándékokat,mellesleg nekem tökmindegy, hogy mit kapok tölle (az se baj, ha semmit), amig ra emlekeztet és hozzá tudom kötni:)

És biztos vagyok benne, hogy nem rosszindulatból adta:)

2020. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%
Nah tessék, példaértékű a 17-es válaszoló hozzáállása.
2020. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Na, remek alkalom, hogy megkerdezd, budos vagy-e.
2020. dec. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büdös, ezt bizton állíthatom!
2020. dec. 27. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!