Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan pukiztok, kakiltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan pukiztok, kakiltok amikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Én mindent vissza tartok, néha már azt várom hogy mikor megy haza a barátnőm mert elkezd fájni a hasam, és mennék már wc-re. Sokszor a bevásárlóközpontban megyek el nagywécére, ahol nem tudhatja hogy mit csinálok a mosdóban.

2017. ápr. 18. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nyugodtan menj el wc-re nala is.


Kezdetben nekem is kínos volt, mindig csörömpöltem nagy wc közben, hogy ne hallatszódjon semmilyen hang, meg wc illatosítóval befújtam mindent.


Nálam az segített, hogy a barátomnak elég gyakran van Hasmenése és ő sose kezelte tabuként a témát, sőt sok szép a kelleténél még részletesebben is beszámolt 1-1 fosás után :D


Szóval nekem az segített, hogy a barátom ilyen lazán kezelte... :)

2017. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Most mutassam meg, vagy mi?!

Nem fingom orrba, ha ez érdekel, de wc-re járok. Te komolyan azt hiszed, hogy nem tudja, hogy mit csinálsz a wc-ben?! Szerinted ő lepkeillatút tojik, vagy a bőrén át szabadul meg a salakanyagoktól?!

Mesélj még! :DD

2017. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, akár hiszed akár nem, és tényleg jól figyelj, mert ez nagyon fontos, minden egyes ember szokott kakilni:D Az egy kicsit másabb dolog ha mondjuk vendégségben vagy és úgy ott történik ez, az egy kicsit cinkes, de emberi dolog:D Légfrissítőt használj:D


Másrészről nekem erről van egy vicces megtörtént eseményem:D Egyszer bicajoztam haza, kb 10 kmre voltam otthonról és úgy kb az út 1/3-adánál nagyon durván elkezdett görcsölni a hasam. Kb a feléig bírtam, amikor megláttam egy bácsit, és nagyon udvariasan, de közben már majdnem könnybe ázott szemekkel kérdeztem meg tőle, hogy használhatom-e a mosdójukat, mert hogy ő éppen kint söprögette a nyitott kapujuk előtt az utcát, rendes volt beengedett, már volt vagy 50-60 éves a bácsika:D Annyira gáznak éreztem, na ez a gáz, nem az ha a barátnőd előtt akivel meg sem muszáj osztanod.:D Pukizni más dolog azt vissza lehet tartani véleményem szerint:D

2017. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sajnos egy nagyon udvarias, tökéletes, tiszta férfi képét alakítottam ki benne, félek attól hogy ezzel lerombolnám az imizsdemet. Ő is nagyon visszafogott és elegáns nő.
2017. ápr. 18. 23:24
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy elegánsak vagytok, még mindjettőtöknek működik jó esetben a bélrendszere. Természetes dolog kakilni. Nagywc után fújd be magad után a wc-t, na, ez elegáns megoldás :)
2017. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Vagy pedig te alakítottad ki magadban ezt az imidzset, és nem akarod lerombolni saját magadnak. Tökéletes ember nem létezik, a lényeg az, hogy egymásnak azok legyetek, minden kisebb baki vagy hiba után is. Másrészről lehet ezt illedelmes módon is közölni. Mondjuk mondhatod neki, hogy most hosszabb akcióra indulsz, de rögtön jössz.:D
2017. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

A visszafogott, elegáns nők is szoktak székletet üríteni és nekik is fütyül a gőzös a kanyarban. Ember!!! Ne stresszelj már ilyeneken :D

30/f

2017. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Sokszor előfordul hogy bejön után a fürdőbe és megnézi hogy mit csinálok. Félek hogy akkor nyit be amikor a seggemet törlöm. Egy életre kiábrándulna belőlem. Friss kapcsolatról van szó.
2017. ápr. 18. 23:34
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Na az nem normális dolog, hogy bemegy utánad. Mi 3 éve járunk, láttam már minden porcikáját, de mikor hallom, h pisil például, én meg mennék fogatmosni, akkor vrok 20 mp-et amíg végez, mert azért ezek magánügyek
2017. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

A vécét zárd be és amikor végzed a dolgod és ahogy kipottyan húzd le, akkor nem lesz büdös.

Ha van kis ablak, akkor azt előre nyisd ki!

Elegáns, finom nőknek tudniuk kellene, hogy nem mászkálunk be a klozetra, amikor ott valaki éppen a dolgát végzi.

2017. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!