Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptatok ajándékot a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok ajándékot a párotoktól karácsonyra?

Figyelt kérdés
A párom nem adott ajándékot, azt mondta, nem is gondolt rá, hogy adjon (én adtam neki). Ez nekem nagyon rosszul esett. Én reagálom ezt túl? (egy éve vagyunk együtt)
2020. dec. 28. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 év utan én talán egy ekszertartót kaptam.


Nekem is rosszul esett volna a helyedben, pedig mi már megszoktuk beszélni ki mit kér és nem is tudom felidezni miket kaptam ez elmúlt években.


És miért nem jutott eszébe? Náluk nem szokás ajándékozni? Esetleg előtte nem beszéltetek róla? Pl mit vesz anyukájának, Tesojanak... Lehet nekik sem vett semmit.

2020. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondolt rá? Hát ez azért meredek. Én nem ragaszkodom az ajándékozáshoz, ha előre megbeszéljük, hogy nem lesz, hanem majd inkább egyszer elmegyünk együtt valahová vagy ilyesmi.
2020. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában ahogy leírtad, ez így elég szar, főleg hogy te adtál. Nekem is rosszul esett volna. Én nem kaptam idén, de nem is adtam. Megbeszéltük, hogy idén nem lesz ajándékozás. Múlt hónapban vettük meg a házunkat, szóval elég az nagy ajándék volt.
2020. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kaptam. Mindig kapok.


Nem feltétlen toronyórát lánccel, de a kedvenc csokim, egy üveg bor, vagy valami hasonló azért elég alap

2020. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Rezgő gésagolyót.

Recés análvibrit.

28L

2020. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legot kaptam. Minden mást megveszek magamnak, de a legóval azonnal le lehet venni a lábamról
2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Én sem kaptam ajándékot, mi 3 hónapja vagyunk együtt. Nem volt ideje a vizsgák miatt. De én adtam neki ajándékot.

Nagyon szarul esett

2020. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Mi 5 hónap járás után adtunk egymásnak karácsonyra. Sőt, egymásnál töltöttük. És nem egy fantáziamentes, totál nem-személyre szóló 1000 Ft-os ajándékot adtunk.
2020. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti rosszul esett volna. Mindenki elmegy boltba legalább havonta egyszer, ha nagyon akar, mindenki tud venni egy tábla csokit vagy üveg bort. Ha valaki még erre se veszi a fáradságot, az nagyon rosszul esik.
2020. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel egy kevesebb, mint 1 hónapos kapcsolatban is tudtunk venni egymásnak valami apróságot ami személyesebb a bögre típusú ajándékoknál (nem idei sztori)


Bocs, de jó esetben mire lefekszel valakivel, addigra tudsz annyit róla, hogy valami csekélységgel megajándékozd, amiről tudod, hogy örülni fog neki.


Bocs, de az nem kapcsolat, ahol ennyit nem tud valamelyik fél belerakni.

2020. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!