Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tennétek, ha a férjetektől...

Mit tennétek, ha a férjetektől/párotoktól olyan ajándékot kapnátok karácsonyra, aminek egyáltalán nem örültök?

Figyelt kérdés
Reggel megtaláltam a szekrényben az "elrejtett" ajándékomat, egy erotikus társasjátékot. Eléggé ledöbbentem. Nem tudom, hogy hogyan is tudnék örülni neki, amikor megkapom. Mellette volt a kártya is, tehát biztos, hogy nekem illetve közös ajándéknak szánta. Kicsit csalódott is vagyok, hogy ennyire nem ismert meg az évek alatt.
2012. dec. 21. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy azért tette oda, hogy azt hidd hogy ezt kapod és ne keresd tovább az igazi ajándékot.

Ne keresgél majd megkapod amikor itt az ideje.

2012. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
83%
Biztos csalódott lennék, ha olyat kapnék amire nem vágytam. De azért ez sztem jó kis ajándék, lehet hogy kicsit fel akarja dobni a szexuális életeteket ez miért baj?
2012. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
83%

Szerintem jót akart. Amúgy lehet így akarja feldobni a szexuális életeteket.

Amúgy szerintem a szándék a fontos nem az ajándék :)

2012. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát én ennek kifejezetten örülnék! :D De ha nem is, biztosan megjátszanám hogy tetszik, nem akarnám megbántani.
2012. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
27%

Én ezen az "ajándékon" biztos, hogy kiborulnék, és nem is rejteném véka alá. Azért elég gáz, ha annak ellenére vesz neked ilyesmit, hogy tudja, hogy te nem ilyen típus vagy...

Egyébként ha egyhangúnak ítéli a szexuális életeteket, azt esetleg veled is megbeszélhette volna.

2012. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
"Kicsit csalódott is vagyok, hogy ennyire nem ismert meg az évek alatt." - ő is kicsit csalódott, hogy ennyire nem ismerted meg az évek alatt ... azért vette, hogy segítsen
2012. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem keresgéltem, csak a tartalék ágyneműhuzatot szedtem elő, mert a legnagyobb gyerek benyalt valami hányós vírust és nem száradnak túl gyorsan a kimosott ruhák.

Én sajnos nem az a típus vagyok, aki szereti az ilyen játékokat. Nem vagyok prűd, de ne egy kártyalap mondja meg, hogy mihez legyen kedvünk.

A szexuális életünkön pedig először egy kiadós fogyókúrával tudna segíteni (ezt persze nem mondtam neki soha, mert akkor vérig sérteném), mert így a "feladatok" nagy része fizikailag amúgy is megoldhatatlan.

2012. dec. 21. 13:15
 8/18 anonim válasza:
100%

"A szexuális életünkön pedig először egy kiadós fogyókúrával tudna segíteni"


Szóval a férjed kissé pocakos,ezért te már nem kívánod annyira,ő meg ezt megérezte,és szeretné ha jobb lenne a szexuális életetek?

Lehet hogy fogsz mást is kapni,az is lehet,hogy ez egy célzás volt a részéről.....

2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Eljátszanám, hogy örülök, aztán majd lenne valami... De engem szerencsére ismer annyira a férjem, hogy nem vesz olyat, aminek nem örülnék. Bár egy szextársasnak kifejezetten örülnék, igaz, már van egy... :)
2012. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, én kívánom őt és a + kilók ellenére is tetszik, ezzel nincs gond, csak azzal, hogy ő már nem "kissé pocakos" és így jelentősen csökkentek a lehetőségeink.

Mást nem fogok kapni, mert volt egy értékhatár ami még belefér a hónapban és mindketten ilyen értékben veszünk a másiknak ajándékot egy kívánságlistáról. Ez a játék határozottan nem szerepelt a listámon.

2012. dec. 21. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!