Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se kezdjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se kezdjek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ismerkedni kezdtem egy 12 évvel idősebb férfival.

Már eltelt azóta pár hónap.

Már már kezdenek kialakulni érzések mindkettőnk részéről.

Viszont kicsit messze lakik ami még nagy probléma nem lenne, megoldjuk.

A problémám az, hogy én legalább a hétvégi találkozókat igényelném minden héten, ő viszont igényli a baráti társaságát, ami még nem lenne baj viszont így kb 2 havonta találkozunk csak mert neki mindig fontosabb egy barát mert ilyen, olyan rég látta....

Úgy érzem, hogy mindenki fontosabb és én maradok a végére.



2020. dec. 28. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jobb neki, ha nem kezdessz vele komoly kapcsolatba. Még alig ismert meg, de már követelőzöl, zsörtölődsz, kezded az átnevelését. Miért is kéne hanyagolnia a régi barátait? Ha meg lelépsz, akkor ott marad társ és barátok nélkül. Van esze, mert ha nem sikerül a kapcsolat, akkor legalább a barátai megmaradnak.
2020. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint van egy csomó időd, hogy jobbatt keress. Amíg nem jön egy jobb, addig használd őt, utána kuka.
2020. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled elköteleződni. Csak dugó pajtik lennétek. Nála nincs meg az amit te érzel. Vagyis nem kezd semmi sem kialakulni nála.ha így lenne, akkor szakitana rád időt és nem 2 havonta
2020. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyessel értk egyet. Igazából azt sem értem hogy hetközben miert nem találkoztok, de szerintem havonta 2x-3x teljesen normalis összeülni a baratokkal par órara (sőt nekem még több is normalis de nem vagyunk egyformák). Azért az megse egy egész hetvége. Egy hétvege mondjuk péntek d.u-tól vasarnap estig tart. Kizart hogy ne lehetne megoldani.
2020. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha rendesen elolvastátok volna amit írtam láttátok volna, hogy nem az a baj, hogy a barátaival van.

Hanem az a baj, hogy folyton minden hétvégére jut egy barát aki miatt a mi talink tolódik.


Pedig hétköznap is találkozhat velük mert ők velem ellentétben ott laknak ahol ő. Hétvégén sem az egész hétvégéjét kérem, hogy rám áldozza egyetlen nap bőven elég lenni. Ez a heti 1 nap aminél lejjebb már nem tudom adni mert ennyi erővel akkor megvagyok egyedül is.


Plusz nem átnevelni akarom de az én értékrendem szerint ő előrébb van mint egy barát (kivételt képez ha valami baj történt akkor lehet én is a barátnőim tenném előre addig). Én komoly kapcsolatot keresek nem egy olyat ahol mindenki fontosabb, persze a haverjainak ugyanúgy a barátnő/család az első nem hiszem, hogy megsértődnének ha nem mindig velük lenne.

2020. dec. 28. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azért mert valaki más véleményen van veled attól még nem kell lepontozni..itt minden csak nézőpont/vélemény kérdése.


Jó, ha neked ez és ez az értekrended akkor mondd el neki hogy figyelj Bélám, velem ez akkor fog működni, ha bizonyos dolgok így meg így vannak.


Ekkor max az történik, hogy azt mondja hogy rendben, de neki meg AZ nem tetszik és akkor nincs miről beszélnetek.

Ennyi. Le kell tisztázni.



Azt kéne megérteni, hogy a kapcsolati témában NINCS 1 kizárólagosan elfogadott séma. Neki ez, neked az. Kinek mi.


Mondd el neked mik az igenyeid, nézzétek meg tudtok-e konszenzusra jutni, ha nem, akkor be kell fejezni a vele való ismerkedést.


Megjegyzem (de ez CSAK az ÉN véleményem) nekem meg ez a fura:

"Plusz nem átnevelni akarom de az én értékrendem szerint ő előrébb van mint egy barát"


Ezek szerint mégiscsak a saját értékrendedhez akarod igazítani őt.

Ami nekem fura hogy gyakorlatilag egy idegent, előrebb helyezel másoknál...

Na mindegy ez már részletkérdés.

2020. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1: én senkit nem pontoztam se le se fel


2: nem idegen, egy olyan ember aki iránt már vannak érzéseim (amiről beszéltünk és azt mondta neki is vannak), egyénbént meg neten sokat beszélünk nem írasban hangban szóval nem értem, hogy jön ide ez, hogy idegen... Nem idegen szinte a szerelmem már ne is haragudj de te számodra a szerelmed idegen és minden más fontosabb akkor bocs jobb ha befejezzük ezt mert akkor tök más vagy mint én

2020. dec. 28. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól mert szerelmes lettél, és ismered pár hónapja, attól még nem ismered rendesen. Sokszor évekig tart egy ember teljesen kiismerni.


De más megközelítesben, meg ennyire vagy fontos a szerelmednek..

2020. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!