Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel, szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel, szerintem elég zavaró lehet egy nő/lány számára egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Észre vettem magamon olyasmit, hogy.. (nehéz lesz kifejteni de megpróbálom) mintha elfelejteném milyen kapcsolatban állok az emberekkel. Egy példával tudnám leginkább jellemezni, tegyük fel van egy lány aki amolyan barátnő féleség és velem van, minden zavartalan van testi kontaktus is pl ölelés puszik, meg beszélgetések.. és van amikor másnapra ez úgy elhal bennem, úgy érzem idegen ember a másik és nem merek kezdeményezni testi kontaktusokat olyasmi érzésem támad, hogy félek tőle, mert mi lesz ha elutasít, mi lesz ha nem sikerül, szóval tök olyan érzés kerít hatalmába mintha nem történt volna még ilyesmi. Nem mindig van ez, de mostanában sokszor előfordult, hogy leblokkolok és nagyon nehezen megy újra az ami természetes volt. Mi lehet ez? mi lehet erre a megoldás?
2016. júl. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem belül valami frusztrál téged, ezért jobb lenne addig elfelejteni a kapcsolatteremtést, míg magadat nem teszed rendbe ilyen téren. Kezdj önismerettel, önvizsgálattal foglalkozni. Problémád lelki eredetű, és addig míg ezt nem oldod meg, mindig elő fog ez jönni.


Ezt magadnak kell megoldani, ezt egy lánnyal való kapcsolat alatt nem tudod megoldani.

2016. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezért nem kell abbahagyni a kapcsolatteremtést. Másokon keresztül is jobban megismered magad. Próbálkozz nyugodtan tovább, és közben próbáld megoldani a problémádat talán szakember segítségével, akiben megbízol.
2016. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizalomhiány!


A másik félben is és magadban is! Főleg utóbbi a fontos, az önbizalom :)

2016. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!