Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érettebb kb 35-45 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb kb 35-45 körüli nőkkel most már egyre könnyebb lesz majd mindig ismerkednem?

Figyelt kérdés

Emlékszem 14-15 évesen keményen bele voltam zúgva másfél évig az akkori 40 éves angoltanárnőmbe. De persze csak plátói volt, esélyem sem volt semmire vele. Aztán 22 évesen szerencsém lett és voltam egy szintén 40 éves, kétgyerekes, elvált anyukával. Ez nagyon egyszeri volt, hiába próbáltam megismételni évekig, nem jött össze.


Mostanában valami beindult, tavaly voltam pár hónapig szexkapcsolatban egy 37 éves nővel és idén ősszel voltam egy 40 és egy 44 éves nővel. Ezektől függetlenül tavasszal szerelmes voltam jó néhány hónapig egy 40 éves kolléganőmbe, de az viszonzatlan maradt. Lényeg a lényeg a kérdésem hogy ez összeségében egyre könnyebb lesz majd, ahogy idősödöm? Ja és persze nem csak az idősebb nők érdekelnek, bár a kérdésből úgy tűnhet. Természetesen tetszenek a korombeli és a fiatalabb lányok is, csak ez megnyugvást ad, hogy végre nem néznek túl fiatalnak.

26/F


2020. dec. 29. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetszerűleg egyre könnyebb lesz. Persze csak egy ideig, mert 70 évesen már újra nehéz lesz bevágódnod egy 40 éves nőnél.
2020. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érett a felfogasod és külsőre sem vagy túl kisfius,akkor talán könnyebb.
2020. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,már kitapasztaltad milyenek.
2020. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy mindig a 40 éves nők a célcsoport, akkor igen. Nyilván 40 évesen már több esélyed van egy 40 éves nőnél, mint 15-20 évesen.

Mert gondolom 40 évesen nem 70 éves nőkkel keresel majd kapcsolatot. Sőt, sokszor van olyan is, hogy a fiatal fiúk egy ideig az idősebb nőket akarják, x éves kor után meg a jóval fiatalabbakat.

2020. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16-7-től 35+ éves koromig én is csak MILF-eztem. Utána mindenevő lettem. Mamár 14.-től60.-ig bárki jöhet.
2020. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!