Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az érettebb, 40-en felüli...

Az érettebb, 40-en felüli hölgyek között van olyan, aki ismerkedne egy 30-as, vékony férfival?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Nincs. Bocs. Gyúrj.
2020. jún. 12. 22:53
 2/5 anonim válasza:

Nem, azért mert már nem vagyunk a legnépszerűbbek a piacon, továbbra is a férfias férfiakhoz vonzódunk, ráadásul egy jól kinéző negyvenes nő csak szexre a legjobb testű harmincasokat megkaphatja. Gondolom te se komolyra keresgélsz a negyvenes nők közül.

Ha vígasztal, lehet hogy későn érő vagy. Én fiatal lányként nem voltam túl népszerű a 43 kg-mal 168 cm-hez. Mióta 53 kg vagyok, tapadnak rám a pasik. Szóval próbálj meg hízni, mert egy férfinél még nagyobb hátrány a soványság, mint egy nőnél. Nem elkeseríteni akarlak, de nézz szembe a problémával, híznod és izmosodnod kell ahhoz, hogy olyan barátnőd lehessen, akire vágysz.

De ehhez nővé kellett érnem

2020. jún. 13. 01:21
 3/5 anonim válasza:
Biztos akad olyan, de ahogy nem annyi határoz meg téged, hogy vékony vagy és 30-as, a potenciális jelölteket sem csak annyi, hogy 40-en felüli. Ha reklámozni akarod magad, minimum röviden írj magadról, pl. érdeklődés, merre laksz, végzettség/munka, mire keresel (csak szex vagy családalapítás), vannak-e gyerekeid, dohányzol-e... - és fordítva, hogy kit keresel. Gondolom, nem bárkit, aki 40-en felül van (pl. lehet 70 is?:)). Senki nem gondolatolvasó, próbáld beleélni magad a másik helyébe, miért szánna rád energiát és adná ki magát egy ismeretlennek, ha te sem teszel meg annyit, hogy bemutatkozol. Jó eséllyel amit most írtál, úgy fordítható, hogy már bárki jó lenne, mégis nagy kegynek hiszed, hogy szóba állsz ilyen vénlányokkal :) Így érdemesebb legközelebb azzal kezdeni, hogy az idősebb nők vonzanak...
2020. jún. 13. 10:16
 4/5 anonim válasza:
Na en egy olyan negyvenes jo no vagyok, akinek vekonynak nevezett pasik jonnek be, viszont a 18-24 evesbol. Emiatt ven bzinak neznek meg lepontoznak.
2020. jún. 14. 01:37
 5/5 anonim válasza:
#4-es Ötletem sincs miért.......
2020. júl. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!