Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Normális gyűrűk 2-3 kiló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Normális gyűrűk 2-3 kiló körül kezdődnek ez egyértelmű,nem vassal kérem meg a kezed ha eljön az ideje."-ezt mondta párom mikor beszéltünk a kapcsolatunkról,mire számítsak?

Figyelt kérdés
Igaz mi is diákszerelből nőttünk a felnőtt kategóriába így időtlen idők óta egy párt alkotunk. De csak 2 éve az élettársam. Igaz hogy ennyi év (2éven kívül több év mikor nem éltünk együtt) ideje is volt megbeszélni kinek mi a terve. Először úgy voltam hogy már az is pozitív lesz ha át tudjuk beszélni. Nekem az volt a fejemben hogy így 70ezer körülre gondolja a gyűrűt. Mielőtt ezt kimondtam volna mondta hogy 2-3 száz ezer között mozog ami a normális szerinte és azt mondta ő annyit fog rá költeni. :D Én vagyok a proli hogy a 60-70 ezresre gondoltam? Vagy most mi a divat?

2020. dec. 29. 23:58
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A 2021es évről beszéltünk. Ezen belül fogalmam nincs mikor azt mondta ne is kérjem hogy elárulja előre a dátumot.. ennyit tudok.
2020. dec. 29. 23:59
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Ki a francot érdekel, ez a világ legszánalmasabb morfondírozása, hogy mennyibe kerüljön a gyűrű.

Az enyém 18 ezer volt, meg is halnék ha 300 ezres gyűrűt kellene hordanom😂

2020. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy proli, engem nagyon felidegesítene, ha több 100 ezret költene gyűrűre a párom.
2020. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell drága gyűrű. Nekem eljegyzési nincs is, csak karika.
2020. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Én eddig úgy tudtam hogy a kiló ezret jelent.

Na mindegy, én nem örülnék ha 2-300.000 ezret kéne kiadnom egy darab fémre amit úgysem hordok. (Nem bírom a gyűrűket.)

2020. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, vannak szép gyűrűk pár tízezer forintért, vannak szép gyűrűk 2-3 százezer forintért, és vannak szép gyűrűk sok millió forintért is.. ki mit tud megengedni magának, illetve milyen az ízlése, értékrendje. Nekem nagyon tetszenek pl a Cartier gyémánt eljegyzési gyűrűi, mire eljutok oda hogy aktuális legyen (és lesz kinek adni végre), remélem már meg tudom magamnak ezt engedni :)
2020. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Én adott esetben 0 Forintot költenék erre, ha nem zavarja az adott nőt, hogy kicsit "régi" gyűrűje lesz, ami a családi örökségem része.


Ha problémás, akkor csak valami olcsó lesz, mert többszázezret akkor sem adnék ilyesmiért, ha amúgy milliárdos lennék. Egyszerűen nem ér ennyit.

2020. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Mire számíts?

Hogy egy végtelenül sznob emberrel fogsz együtt élni egy életen át. Erre számíts.

2020. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A kilót itt én is százezerre tehát 200 000-300 000 -re értettem. Erre az összegre mondta,hogy ennyiért van olyan normális tartós amit elmondása szerint szívesen adna. Néhány év együttélés után tervezi ennyit tudok. De sokat voltunk úgy együtt hogy élettársa sem voltam mert nem volt még lakásunk. Nem posztolunk semmit neten tehát még csak nem is flexelés. Mondjuk belegondolva pl: tömegközlekedés,vagy ha egyedül sétálok nem tudom mennyire féltenék ennyi pénzt az ujjamon. Totál prolinak éreztem magam mikor többször annyit mondott mint hittem hogy fog. Főleg mivel nem vág fel semmivel nem selfie-zik, nem mutogatja a rokonainak hogy mit vett.
2020. dec. 30. 01:31
 10/26 A kérdező kommentje:
Sőt néha de vesz elég drága dolgokat és csak én tudom mert mindig mondja hogy nem meséli másnak. Max meglátják. :D
2020. dec. 30. 01:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!