Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Normális gyűrűk 2-3 kiló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Normális gyűrűk 2-3 kiló körül kezdődnek ez egyértelmű,nem vassal kérem meg a kezed ha eljön az ideje."-ezt mondta párom mikor beszéltünk a kapcsolatunkról,mire számítsak?

Figyelt kérdés
Igaz mi is diákszerelből nőttünk a felnőtt kategóriába így időtlen idők óta egy párt alkotunk. De csak 2 éve az élettársam. Igaz hogy ennyi év (2éven kívül több év mikor nem éltünk együtt) ideje is volt megbeszélni kinek mi a terve. Először úgy voltam hogy már az is pozitív lesz ha át tudjuk beszélni. Nekem az volt a fejemben hogy így 70ezer körülre gondolja a gyűrűt. Mielőtt ezt kimondtam volna mondta hogy 2-3 száz ezer között mozog ami a normális szerinte és azt mondta ő annyit fog rá költeni. :D Én vagyok a proli hogy a 60-70 ezresre gondoltam? Vagy most mi a divat?

2020. dec. 29. 23:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

Az én gyűrűm 30 körül volt. Egy karika aranyra és egy random kőre, ami anyagánál fogva kellően időtálló, sajnálok kiadni többet. Ugyanaz a funkciója a többszázezresnek, ugyanannyira tartós, ki a fenét érdekel akkor a fölösleges rongyrázás? Inkább költöttük azt a pár megmaradt százezret nászútra és közös élményekre. 😎 Örülök, hogy a férjem egy okos ember és nem baszná el a pénzét ilyen haszontalan szimbolikus dolgokra.


Akinek meg annyi pénze van, vegyen inkább egy szép új autót, menjen el Dubaiba nászútra, kérjen eggyel extrább tortát esküvőre és még holnapig tudnám sorolni, hány dologra tudnám elkölteni azt a pénzt hasznosabban.


Ezek a majmok vesznek amúgy 80 ezerért (nem sportolásra, mert azt talán megértem) cipőt. Meg bumszli órát. Azt sem értettem soha.

2020. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jajj az a majomkodás szerintem is gáz! Nem vett egyáltalán órát :DD de ha vesz se bumszlit az tuti. Multkor nevettünk pár ilyen kirakat majmon hogy az egyetlen érték valószínűleg a 350 like volt nekik az insta fotókon amiken tökéletesen beállították a Kari fát a drága ajándékokat és persze a milliós gyémánt gyűrű. Na szóval nem ezek vagyunk. Csak meg akartam nyugodni hogy nem vagyok proli. :D de ha eljön az ideje elfogadom a drágát is. Max fosok hordani..
2020. dec. 30. 02:16
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
Én soha nem kértem semmit a páromtól,de eljegyzési gyűrűt fél millióért néztem.A karika meg sima arany,minden ciráda nélkül.Azért szerintem mutogass neki olyan árkategóriájú és kinézetű gyűrűt,ami neked tetszik,nehogy valami rondát vegyen.
2020. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy baromság. Nem tudom az én gyűrűm mennyibe került, de vékony arany és cirkonia van benne, egészen biztos nem több százezres tétel volt. De mikor magamnak nézegettem gyűrűket, akkor is 80 ezreset néztem.

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem ez kifogás. Meg marhára nincs kész az eljegyzésre, és ez csak egy jó alibim

2020. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy az én gyűrűmet 100ezerért vettük, közösen választottuk ki, fehér arany gyémánttal. Egy üzlettel odébb ugyanez cirkónia kővel volt 200. De pl a karika gyűrűinkkel is ugyanez volt a helyzet. Itt az ékszerboltban 400 lett volna, netről megrendeltük fele annyiért. És mindenhez kaptunk minőségi tanusítványt, tehát nem vertek át. Érdemes jobban körül nézni és akkor nem kell feleslegesen 2-300 ezret elkölteni. Pl egyik barátnőm is úgy járt hogy ő maga mondta hogy az ő gyűrűje nincs olyan szép mint az enyém és dupla ennyibe került
2020. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Jajj én nem találgattam meg göbődtem meg idegeltem magam ezen..leültünk őszintén beszélni. Rá lehet húzni sokmindent hogy biztos ez biztos az de a kérdésem nem arról szól hogy azt véleményezzük hogy miért vagyok a huszas éveim elején vénlány kb meg miért nem 6 gyerekes családanya. :D Hanem hogy a szép tartós gyűrűbe mennyi az annyi. A 2-3 kilót kicsit soknak éreztem. De sokaknak drágább van jóval.
2020. dec. 30. 08:11
 17/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta mondjam meg mekkora a méretem és milyen foglalat tetszik. Pl platina azok se olcsók. De neten találtam annál is drágábbat nem tudom én miből vannak. Van egy rokonom ő 9 év után van úgy hogy jól esne neki se a fiúnak halvany fogalma nincs erről mert le se ültek beszélni..én is azt mondom hogy jobb hogy megbeszéltük nyíltan mert mindenkinek "1 élete van". Annyira meg van bennünk egy halvány gerinc hogy a másik szemébe mondjuk ha hosszútávon nem akartuk volna. Korrektül úgy megy hogy egyenesen megmondjuk. Jaj így viszont elveszik a varázsa (?) hát ez van..
2020. dec. 30. 08:16
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak felvágni jöttél ide?

Én szeretem a gyűrűket és mostanában pörgettem át jeggyűrűs oldalakat is. Nem mondom, hogy nincs olyan gyűrű, ami 400 ezer és nem meseszép, de az álom gyűrűm még gyémánttal sem kerül többe 130-nál. És én a gyémánthoz sem ragaszkodom, mivel úgysem tudom megkülönböztetni a fehér zafírtól, így jobban örülnék annak, ha olcsóbb lenne.

Eddig sosem hagytam el ékszert, de nyomasztó lenne 300 ezer forinttal a kezemen sétálgatni.

2020. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez attol fugg, mennyire all jol anyagilag a pasi. ha netto 2-300 ezret keres es kb egy havi fizujat kell elvernie gyurure, szerintem az gaz, mert egyertelmuen csak bizonyitasi kenyeszer, illetve sokkal olcsobban is lehet szep, minosegi gyurut kapni.

ha neki belefer anyagilag es ugymond ndm erzi meg a hianyat, akkor vegye csak. az o dolga szerintem. DE ha kifejezetten nem akarsz ilyen draga ekszert hordani, mert pl felsz, hogy elhagyod, mondd meg neki.

2020. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Engrm zavarna egy kicsit az is, ha így nyilatkozna, az is, ha ennyit költene a gyűrűre, meg maga az is, hogy ha ilyen drága ékszerem lenne.

Az első azért, mert szerintem olcsóbb kategóriában is van "normális" gyűrű. Ez természetesen attól függ, hogy ki mire gondol ez alatt, mi mindketten fehérarany-egy gyémánt kombinációban gondolkodtunk, ebből az enyémhez hasonlóak, ha jól láttam 100-150ezer között voltak, tehát ez a kijelentés sznobság lett volna, ami zavar. Nyilván, ha a párod mondjuk több köves típusban gondolkodik, vagy más árkategóriájú üzleteket talált, akkor nincs ebben semmi.

Az, hogy ezen kívül engem zavart volna, hogy ennyit kiad érte, az meg amiatt van, mert ez kb a fél-egyhavi fizetése, az enyémnek meg jelenleg kétszerese, szóval ez még számunkra túl sok pénz egy gyűrűre szerintem.

A harmadik ok, meg, hogy szimplán félnék ekkora értékre vigyázni, mert nem vagyok valami jó benne.


Láthatod, hogy sokféle ember van, a legegyszerűbb szerintem, ha megbeszéled még vele ezt is. Te sem vagy proli a 70 ezer miatt, önmagában ő sem elszállt a 2-300 ezer miatt. A valódi áraknak, ha nagyon érdekel utána tudsz nézni, a párodat meg te ismered, mi itt az oldalon csak szeretünk úgy tenni, mintha. ;)

2020. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!