Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés nemzeti érzelmű lány?

Figyelt kérdés

Alig látok ilyeneket, sajnos...

Pedig szívesen megismerkednék velük. :) Engem nagyon vonz ha egy lány szereti a hazáját.


2010. aug. 13. 14:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=p8NLkH4W-3g

Tényleg nem sokat ismerek én sem! Bár nem feltétlenül függ ez össze az öltözködéssel, de se így, se úgy nem sokan vagyunk.

22/L

2010. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
én is nemzeti érzelműnek vallom magam, bár nem hordok sem divíziós, sem trianonos pólót, csak bakancsot(: szerintem elsősorban nem ez határozza meg a hazához fűződő viszonyt, és sajnos nagyon sok olyan embert ismerek, aki ugyan magára aggatja a nemzeti jelképeket és hangoztatja hogy ő mekkora hungarista, értelmesen elbeszélgetni nem lehet vele, ugyanis abban kimerül a nagy hazaszeretet, hogy habzó szájjal üvölti, hogy "vesszen trianon!" bár hogy ezt miért mondja, már nem tudja megindokolni:)szerintem sem főleg a múltat kéne felemlegetni, hanem most kéne tenni valamit ezért az országért, mindenki csak egy kicsit (sok kicsi sokra megy:)) hogy majd a jövőben újra beszélhessünk egy egységes, büszke magyar nemzetről. az nem hazaszeretet, hogy felveszek egy nagy magyarországos pólót és lemegyek benne az utcára..
2010. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

erről eszembe jutott egy szám:

http://www.youtube.com/watch?v=tERZJ4vVEaU

:D

2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének? Azért, mert a hétköznapokban nem acélbetétes-trianonpóló kombóban járok-kelek, én például szeretem a hazám. A hazaszeretet nem ott kezdődik, hogy éjjel-nappal hangoztatom, és mutogatom. Ez pont olyan, mint a vallás. Nem attól lesz valaki jó hívő, hogy minden vasárnap ott ül a templomban, és rózsafüzért morzsolgat megállás nélkül. Sőt, ettől még álszent Istenkáromló is lehet. A családom is, és én is úgy szeretjük a hazánkat, hogy ezt adott esetben semmilyen kívülálló nem gondolhatja, mégis estéket tudunk átbeszélni a rég múlt időkről, a jövőről, együtt fedezzük fel az országot, és nem rohanunk külföldre, míg nem ismerünk meg mindent, és ennyi... És igen, alkalomadtán eljárunk például Kárpátia koncertre, összejövetelekre, rendezvényekre, de egyébiránt teljesen átlagosak vagyunk. Szóval azért mert nem látod, léteznek még ilyen lányok.

21/L

2010. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell azon szeretni? Van, mi benne élünk, dolgozunk, kész.
2010. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
mert korcs világban élünk, mindenki a leszbiket meg a torzokat szereti, a lányok a melegekre meg a bunkókra és a hülyékre buknak és nekik akarnak megfelelni, sajnos ez egy nagy terv része
2010. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!