Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti miért becézgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért becézgettek olyan nőket akikkel még barátinak se mondható a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám mostanában valamiért elkezdett drágámnak szólítani nem mindig de néha “becsúszik” egy ilyen becézés. Néha szokott más ilyen neveket is mondani. Lehet hogy bejövök neki vagy ez nem jelent semmit?

22L

31F


2020. dec. 30. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy meleg a srác? Egy átlagos hetero 31 éves pasi nem használja ezt a szót (ilyen kontextusban).
2020. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én a nagyon-nagyon sötét kolléganőmet szoktam így szólítani, amikor éppen megint nem ért valamit, és 212434545. alkalommal kell elmondanom neki... ilyenkor a drágám az, amiért nem szólhat egy szót sem, de őt leszámítva mindenki érti, hogy miről van szó :)
2020. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kapcsolatban tudom elképzelni, hogy becézgessek egy nőt. Azt is megbeszélve, hogy nem zavarja-e.
2020. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az ellenkező nemű baráttal oda-vissza megy a becézgetés, mondjuk ott a vonzalom is megvan.
2020. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!