Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egy komolynak mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy komolynak mondható kapcsolatom sem volt. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és bár több srác is próbálkozott nálam, nem éreztem magam szerelmesnek. Többször kedveltem már meg valakit, de valahogy mindig pórul jártam. Legutóbb például egy srác szépen elhitette velem, hogy komolyak az érzése, majd jól pofára ejtett mielőtt még bármi is történhetett volna. Néha rám tör a pánik, hogy sohasem találok rá a szerelemre és olyankor órákig sírok. Sokan gondolják azt, hogy szép vagyok. De akkor mégis mi baj van velem? Min kellene változtatnom? Lassan beleőrülök ebbe a helyzetbe...
2014. dec. 10. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Fiatal vagy még, ráérsz a komoly kapcsolatokkal. Tanulj, dolgozz, ismerkedj, majd jön magától.
2014. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb oka, nem jött össze, ennek pedig ezer meg egy oka lehet.
2014. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk, honnan tudhatnánk? Egy óra kötetlen beszélgetés és mondok valamit, de így!
2014. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a legkigyurtabb,ecsethaju menősracokat kene ferfiszamba venni.
2014. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100% ig ugyanazt írtad ami az egyik ismerősömmel van, kivéve hogy ő pont 19 és fél éves. Véletlen vagy tényleg ő vagy? :D Egyébként neki is mondtam már hogy nyugi, egyszer megfogja találni azt aki szereti, és ő is viszont tudja szeretni. Idő kérdése hogy mikor bukkan fel az illető, ez ellen nem tehetsz semmit, hacsak azt nem, hogy olyanokkal is randizol, vagy próbálsz kihozni valamit a "dologból" akikkel egyébként nem, vagy nem különösebben érzel vonzódást az első pillanatban. Aztán meglátod hogy alakul, ha úgy érzed menni fog, összejössz vele pár randi után, ha nem akkor nem. Veszíteni nem fogsz semmit. Ha úgymond az "igényeidből" nem akarsz leadni, akkor mást nem tehetsz mint vársz, akármilyen nyálasan hangzik én hiszek benne hogy előbb utóbb mindenki találkozik a rómeójával/júliájával, az meg rajtuk áll hogy ki tudnak-e tartani egymás mellett.

19/F

2014. dec. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Ahogy írták fiatal vagy 20 éves. Nem kell kapkodni semmivel sem. ÉS pláne nem depressziósnak lenni emiatt meg sírni miatta.

A fejedben kéne előbb rendet tenni.

2014. dec. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!