Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műkődhet nekik?

Figyelt kérdés

Volt barátom összejött az exével akivel kb 4 éve voltak együtt, a csajnak azóta van egy kis gyereke és egy férje akivel megromlott a kapcsolatuk. Most egy hét alatt újra összejöttek, a csaj elhagyja a férjét és a gyerekkel együtt közös albérletbe költöznek a volt barátommal. Volt barátom is gyerek még igazából nagyon, 21 éves, de konkrétan ellátni nem igazán tudja magát. Szerintem bele se gondol mekkora felelősség egy gyerek, illetve azért eltelt azóta pár év, mindketten változhattak.

Volt barátommal már mindenképp vége akármennyire is szeretem, ő a mindenem de tudom, hogy ezek után ez veszett ügy...

De kiváncsi vagyok a véleményekre, szerintetek arra van több esély, hogy működni fog ez kettőjük között vagy nem?


2021. jan. 1. 05:24
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem örülj, hogy nem ragadtál le mellette.

Eltelik egy kis idő és meglátod, hogy te is így fogod érezni.

21 éves embertől még nem vár nagy dolgokat senki, de aki ennyi idősen gyerek még és beleugrik egy papás mamásba, annak egész életében lesz kifogás mindenre.

2021. jan. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked az exed. Minek törődsz az egéssze? A szakítás után semmi közöd hozzá, hogy kivel jön össze.
2021. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!