Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiznál ilyen alakú nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál ilyen alakú nővel?

Figyelt kérdés

[link]


Egy az egyben az én alakom, vékony, de tónustalan.



2021. jan. 1. 11:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tetszik az arca.
2021. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi, sokkal többen randiznának veled, mint egy tónusos, de husos csajjal, tapasztalat.
2021. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

teljesen rendben van ez az alak


(arcra mondjuk nem az esetem)

2021. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
Ez még nem a teljesen piszkafa kategória, így lehet esélyed. Én az vagyok, velem már nem állnak szóba, levegőnek néznek.
2021. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

4: te ugye pasas vagy? és csak várod a rád priviző kanokat. trollkodásból, vagy mert meleg vagy.


mert ezt a mondatot kb rendeületlenül mindenhova beírod.


Ha piszkafa alkatú nő lennél pontosan tudnád, hogy hány férfinek pont a vékonyság az esete, és lefelé nincs olyan, hogy túl vékony (ellenben van túl vaskos)

2021. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A 4es mindenhova beírja, hogy nagyon vékony, és ezért nem kell senkinek, majd utána írja, hogy ronda az arca, ami az igazi oka annak, hogy elutasítják..


Szerintem sem sovány, csak vékony a képen szereplő csaj, de látszik, hogy husis, nem olyan szépen sportosan karcsú.

2021. jan. 1. 12:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

4 már annyira elkeseredett, hogy komolyan izgatja a fantáziám.


kár, hogy 99% az esélye, hogy pasas :D

2021. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%

5: Nem.

Igenis van olyan, hogy túl vékony. Amikor egy nőnek lapos a mellkasa, gyakorlatilag csak a mellbimbói vannak, nincs feneke, sem combja, sem bármilyen "fognivalója", csak a gebeségtől már idő előtt aszottá vált bőre meg a mindenhol kiálló, kilátszó, szúró csontjai, akkor semmilyen egészséges, normális férfi számára nem vonzó.

(4)

2021. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

hát 4es. máshol azt mondtad, hogy most 30 elején vagy.


én bizisten mondom, sok férfi nekidöntene a falnak.

2021. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

8 Ez pontosan így van, ahogy leírtad.


Viszont ez a linkelt kép azért nem ilyen nőt mutat. Az csak simán alaktalanul vékony. Az ilyen testet még sokan elfogadják, sokaknak tetszik is.

2021. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!