Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy hirtelen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy hirtelen már senki sem fél a vírustól, hanem randiznak az emberek idegenekkel?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ez vicc, pár héttel ezelőtt kB 3-al,még a föld alá szidtàk itt azokat akik nyàvogni mertek, hogy hogyan találkozzanak a parjukkal. Pedig az egy kialakult parkapcsolat, nem netes randi idegenekkel. Mindenki olyanokat írt, hogy micsoda felelőtlen szar ember vagy, neked egy dugás fontosabb a partnereddel, mint az emberek egészsége? Meg hogy bírjátok ki x hetet, hónapot egymás nélkül, nem haltok bele,de majd àrtatlan emberek igen. Na, én akkor is már a fejemet fogtam, pedig nekem nincs is pàrom... Nehogy már 30 évesen, egy jól kezdődő, több hónapos kapcsolatot tonkretegyek egy ilyen hülyeség miatt, hogy nem találkozunk 2 hónapig. Érdekes módon pár hete viszont, már a netes randizós emberek kérdéseinél se látni vírus miatti aggódás, hanem mintha mi sem történt volna adják a tanácsokat, hogy hova menjenek, hogy viselkedjen stb. Ez kB azóta van így, mióta nincs kijarasi korlátozás. De kérdem én, ha eddig csak ez tartotta félelemben az embereket, ami szintén hülyeség mert a kutya nem ellenőrzi hogy te naponta találkozol e a szomszéd faluban lakó pároddal, akkor miért ilyen nagy szavakat adtak előbezen az oldalon? Hogy az egészség és az élet védelme, jajj mind meghalunk. Tényleg ilyen egyszerű, és befolyásolható az emberek többsége? Inkább eldobja, elrontja a kapcsolatát, mert azt mondta a kormàny, hogy most ezt kell tenni?
2020. máj. 25. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb az ugatja, amit fő kutya ugat. Akinek van esze, ma sem lazít, hanem védi magát meg a családját.
2020. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
"már senki sem fél" - Nagymamám végig mosolygott az egészen, tudod, Ő már élt abban a korban, mikor az apja 1944-ben minden nap elment vagon kirakni a vasútra, annak ellenére, hogy útközben lelőhették, elvihették malenkij robotra, gulágra, vagy épp lebombázhatták a vasutat...
2020. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Országok között nem igen van most utazgatás, Mo.-n pedig a reprezentatív felmérés szerint 1% körüli a fertőzöttség. Ergó nem magyon van kitől elkapni. Most biztos lazulni fog a dolog, sokan nem bírják a bezártságot.
2020. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet előtte se érdekelt éltem az életem. Nem bújtam el a lakásban egy havi hideg élelemmel.

Viszont most pláne miért lenne még a félelem érzet az emberekben? Nyitva minden nyugodtan ehetsz a kajáldákban kinyit az összes óvoda és bölcsi nyitva a játszótér és a játszóház indulnak újra a home office helyett a normál irodai munkák stb. Minél normálisabb az élet annál kevésbé érzi az ember diszkonfortosan magát.

Amúgy a ne menj sehova mert mind bele döglünk hiszti inkább az első pár hétre volt jellemző mikor sok országban még tömegesen hullott a nép. Nálunk sem volt egyértelmű mennyire lesz durva így sokan elővigyázatosabbak voltak. Utána hamar elült és már csak azok károgtak akik eleve jobban féltik a bőrünket. Most meg már szinte senki nem félti a fentebb írt okok és a tapasztalatok miatt.

2020. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reméljük sokéig mosolyog a nagymamád. :) <3 Nem a mosolyon múlt, és múlik. És ahogy látom, nem is rajtunk embereken... a maszk is kérdéses volt, senki nem értette miért, ma is nyakdíszként, meg orruk kivan száj díszként viselik, mert muszáj... Szerencsére nem rajtunk múlik... Mondjuk ez szerintem szágyen, de szépen vizsgáztunk, vizsga nélkül. Itt is látszik, hogy nem nagyon érdemeljük meg, hogy legyünk, félelmetes az emberek tudatlansága, ostobasága. Valaki ezt odaát tudja, szóval idáig ezt megúsztuk, reméljük tovább tart a kegyelme, elnézése irántunk, mert mi ezt szépen elbasztuk, meg basszuk. Nem szabadna lazítani, de a kocsmák, turisztikai helyek, meg sok más ágazat miatt kell... A gyárak mentek (a legtöbb), a fő kereskedelem is, de ez nem elég, irány a shopping...egy-két hónapig, aztán egy nagyobb szar fog várni minket. Remélem, nem így lesz, de hangsúlyozom, nem miattunk, nem az ember miatt. Hála az égieknek, ők vigyáznak ránk. <3<3
2020. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szabadna lazítani, de a kocsmák, turisztikai helyek, meg sok más ágazat miatt kell" - Pont ez az, a II. vh-ban egyetlen napra se állt le semmi, mentek a gyárak, nyitva volt minden, ismerkedtek az emberek, pedig halmozottan rosszabb volt a helyzet...
2020. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5ös anyukámra emlékeztetsz. Az első korlátozások óta károgja kb havi eltoládban hogy na majd most jön a vírus na majd most mind felfordulunk na majd most... Most már azt mondja hogy na majd ősszel meglátjátok.

Tudod ha valaki eleget károg egyszer még igaza lesz. Viszont a jelen tényállás hogy ezt megúsztuk. Mindenki arra fogja a pozitív helyzetet amire/akire akarja. De tény. Tény hogy nem igen jön megy senki külföldre és tény hogy a környező országok is megúszták. Tény hogy egyre melegebb van ami nem kedvez a vírusnak. Tény hogy ez a vírus itt volt itt van és itt is marad. Tény hogy az orvosok szerint évekig nem lesz forgalomban oltás és tény hogy folyamatosan változik mutálódik. Tény hogy itthon és a környező országokban kevesebb embert ölt meg mint a sima influenza ami minden évben erre jár. Tehát akkor mikor is lehet hivatalosan befejezni az általános félelmet?

Én bármikor alá írom hogy nem lehetett tudni hogy ez itthon ilyen laza lesz. Azt sem lehetett tudni meddig tart így tök jogos volt a kezdeti hiszti. De a tények jelenleg akkor sem indokolják a további elzárkózást a világtól legalábbis hazai keretek között.

2020. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha azt közvetíti az állam, vagy a média folyamatosan hogy gáz van, és maradj otthon, akkor ez emberek azt fogják tenni. Ha pedig azt mondják hogy elmúlt a veszély és mászkálhatsz bármerre, akkor nyilván ezt teszik majd. Ennyi , nem kell ezt túlgondolni.

Gondolom te sem élnéd le az életed munkanélküliként a lakásodba bezárva....

2020. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Koszonom! Végre valaki megfogalmazta a kérdést,amire vártam!


22N

2020. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!