Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mennyi idős korotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi idős korotoktól kezdve akarnak felszedni a pasik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

8 Én 26 éves leszek nem soká. Nem nézek ki gyerekesnek, viszont fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ismerek olyan 17 éves lányokat, hogy idegenek őket simán 28-30 évesnek saccolják, engem meg 18-nak. Szóval manapság már tényleg nem lehet tudni.

Egyébként szerintem nem én tűnök olyan extrém fiatalnak, csak manapság sok a koravén, kiélt fejű kislány, fiatal nő.

2021. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
13-14 körül kezdődött. A legdurvább, hogy életemben először apám vele egyidős kollégái kacsintgattak felém. És én azért 16 éves koromig nagyon is gyereknek néztem ki...
2021. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

11: nem csak a fejük kiélt, de a lelkük is (nem tudok rá jobb szót)


(volt kolléganőm, aki 24 évesen már úgy beszélt, mint aki egy életet leélt, és megcsömörlött tőle... később tudtam meg, hogy igen, vele kb meg is történt minden, ennyi idős korára több éjszakai életet és férfit látott, mint egy átlag nő egész életében).

2021. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Bakker, itt ez a jó kis kérdés, és "nagyon lapos, nagyon csúnya arcú, én senkinek soha nem kellettem, és a bőröm is ronda" csajszi még meg sem jelent?


Pedig az ilyen kérdésekre mindig rárepült az utóbbi napokban.


Csak nem bepasizott???

2021. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Sehány.
2021. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13 éves koromtól fordultak meg utánam az utcán, de mindig csak idősebb palik.

A saját korosztályomnak sosem tetszettem, vagy jól leplezték.

A suliban sosem volt udvarlóm.

17 évesen gabalyodtam össze egy szomszédommal. Ő is kicsit idősebb volt, de nem sokkal, huszonéves volt. Azt mondjuk élveztem, úgy éreztem magam, mint valami amcsi filmben. Tipik szexi szomszéd pasiról volt szó.

Ő előtte volt néhány randim, társkeresőről. Lettek volna jelentkezők, akikkel találkoztam, mind szeretett volna többször.

A szomszédos sztori után hozott össze a sors az exemmel. Ő volt az egyetlen férfi az életemben, aki komoly szándékkal és úgymond "magától" udvarolt nekem. Nem társkeresőről ismertem meg, nem csak szexet akart, stb.

18 évesen jöttem vele össze.

22 évesen, mikor elkezdtem dolgozni, egy jóval idősebb kollégám hajtott volna rám, de ő is csak komolytalan szándékkal. Vele nem lett semmi, mivel az egyetlen exemmel voltam kapcsolatban.

26 éves vagyok, az exemmel vége lett.

Ennyi a nagy pályafutásom. :D

Szóval úgy igazán az exemen kívül nem nagyon hajtott rám senki, most sem hajtanak.

Mondjuk nem is nagyon vannak körülöttem most férfiak.

2021. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
21 vagyok, de még nem értem el azt a kort :DD
2021. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Első traumatikus élményem 6 évesen volt, mikor a 8 éves osztálytársam folyton bámult, majd egyszer megpróbált lefogni és megcsókolni. 13 éves koromtól bámultak és szólítottak le rendszeresen idősebb pasik, velem egykorú jelentkező 15 éves koromban volt először. Visszanézve néhány fotómat simán elmentem volna 18 évesnek is már 13 évesen, pedig sminkelni csak 16 évesen kezdtem.

Belegondolni is szörnyű milyen korán fel kell készíteni a lányomat majd arra hogy kezelje ezeket.

2021. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
19-20 voltam, amikor már nem néztek levegőnek a srácok, de olyan igazán nem kellettem senkinek. Egyszer egy nagyon helyes srác fel akart szedni a buszmegállóban, de sajnos leráztam, mert szerelmes voltam valakibe reménytelenül. Kaptam néhány bókot akkoriban, néha éreztem, hogy több is van mögötte, de senkinek nem adtam esélyt, mert csak azt az egyet szerettem. Igaziból tényleg úgy éltem meg azt az időszakot, hogy nem kellettem a kutyának se, pedig én zárkóztam be teljesen. Volt, aki megadta a telefonszámát, mert kiderült, hogy hasonló területen dolgozunk, de aztán nem hívtam fel sose. Volt aki behajtott motorral (lépésben) a buszmegállóban várakozók közé, megállt előttem és megkérdezte, hazavihet-e. Volt idősebb férfi, aki úgy próbált meg udvarolni, hogy megkérdezte a korban hozzám illőbb közös ismerősünket a fülem hallatára, hogy miért nem kéri meg a kezemet, mert ha ő a helyében lenne, biztos, hogy feleségül kérne. Teljesen meglepett, mert fogalmam se volt róla, hogy vonzódik hozzám, alig ismertük egymást. Akibe nagyon bele voltam zúgva, ő is tett lépéseket, de az a típus volt, aki egyet lép előre és kettőt hátra, ehhez én túl sebezhető voltam, úgyhogy kiszálltam az egészből, úgy voltam vele, ha ennyire nem tudja, kellek-e neki, akkor hagyjuk az egészet. Utána kb. 10 évig nem tudtam szerelmes lenni. 25 voltam, amikor belementem az első kapcsolatba egy sráccal, szerelem nélkül. 29 voltam, amikor egy olyan srác figyelt fel rám, akibe nagyon hamar szerelmes lettem. Ő lett a férjem és a gyerekem apja. De olyan igazából 37-38 éves korom óta veszem észre azt, hogy nagyon tetszem a másik nemnek. Ez azért van, mert korábban túl sovány voltam és kellett az a plusz 8 kg, ami rám jött szülés óta. Babakocsitologatás közben nyilván nem túl sokan kértek tőlem randevút, bár volt aki épp akkor közölte velem, amikor épp a játszótérre mentünk a kislányommal, hogy istenem, mennyire gyönyörű vagy! Ő korábban kért tőlem randit, akkor még nem tudta, hogy férjnél vagyok. Egy másik srác a boltban kérdezte meg, amikor a kislányommal voltam bent nemrég, hogy együtt vagyok-e az apukával és hát...khm...valahogy azt éreztem, abban reménykedik, hogy nem.:) Basszus itt vagyok 40 körül és volt aki képes volt temetésen kikezdeni velem, amikor aztán tényleg le voltam amortizálva rendesen. És még le se írtam mindent. De ezek nagyon elkésett dolgok, nekem ezeket 20 körül kellett volna átélnem, de észre se vettek a pasik.
2021. jan. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Még általános iskola vége felé jártam amikor valami 30as-40es ürge elkezdett elég kétértelműen "dumálgatni" velem egy buszmegállóban. Nem tudom, hogy ez felszedésnek számít-e, de akkoriban annak érződött.


Az első rendes ismerkedés szerűségem egy korombeli fiúval gimi közepe/vége felé volt.

2021. jan. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!