Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány éves korotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves korotoktól szoktatok melltartót hordani vagy hogy van ez nálatok a mellmérettől vagy a kortól függ?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én 14éves kortól hordok addig csak toppokat hordtam és mivel barátnőim már melltartót hordtak vettem én is :) 20/L
2013. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megint te?
2013. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
most csüngő nagy csöcseim vannak és hordok melltartót, de már fiatalon 16 éves koromban elkezdtem hordani pedig akkor kigyúrt szép felsőtestem volt. egyénként Lajos vagyok 33 éves
2013. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29 éves voltam, szülés után. Addig nem volt rá szükségem..Állt szépformájú és feszes volt.Úgy hogy ha ilyen a tiéd, akkor ráérsz..
2013. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én topot hordtam sokáig de a barátnőim elkezdték a melltartót hordani! és én nekem is mondták hogy vegyek mert szükségem van rá! és akkor vettem én is! N/13
2013. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a mérettől függ. Mikor a melltartó kezdő koromban voltam mindig is cikinek tartottam, hogy az olyan kislányok,a kiknek nem volt rá szüksége már melltartót hordtak. Jelezve, hogy ők már milyen nagy lányok. Hordd te is nyugodtan a toppot, amig kell.
2013. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 12. életévem végén 13 éves korom elején kezdtem hordani de ez attól függ hogy mekkorák a melleid.
2013. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 11 életévem végén. Most 12 vagyok már 3 hónapja..
2013. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!