Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerős találkozni szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős találkozni szeretne velem. Belemenjek? Mi lehet a szándéka?

Figyelt kérdés
Több sebből is vérzik a dolog, ezért nem tudom mire vélni. Nyáron az ex pasim (kevés időt voltunk együtt) sokszor elvitt a baráti társaságába, közös programokat szervezett, ahol ez a srác is gyakran ott volt, mivel legjobb barátok. Nagyon kedves volt velem élőben, többször is beszélgettünk, de nem alakult ki baráti kapcsolat. Azt hozzá kell tenni, hogy még a bátyám egyik legjobb haverja is ez a sràc, gondolom ezért is volt olyan aranyos velem. Ősszel azonban rászállt a legjobb barátnőmre, találkoztak 1-2x, de nem alakult ki szex-kapcsolat. (Állítólag a csávó csak alkalmi partnereket keres.) Egy jó ideje nem hallottam felőle, majd ma váratlanul kaptam tőle üzenetet, hogy mi a helyzet velem, otthon vagyok-e stb. Meg is kérdeztem, hogy miért érdekli a hollétem, majd felelt, hogy régen találkoztunk, ha lesz időm, szeretne engem látni, stb. Őszintén, nagyon megijedtem tőle, nem akarom megbántani sem, hiszen semmi rosszat nem tett velem, de valahogy nagyon nem hiányzott ez a helyzet. Egyrészt az exem után kínos lenne a haverjával találkozni (tuti, hogy kibeszélt az exem), nem akarom, hogy a baráti társaság körbeadjon engem. Plusz azt is gázosnak találom, hogy a legjobb barátnőm után rámszállt( tudomása van arról, hogy barátnők vagyunk), illetve a bátyámat sem akarom megalázni azzal, hogy a haverjai a húgával randiznak. És talán még az is a pakliban van, hogy az exem még mindig tetszik picit. Sőt arra is gondoltam, hogy mi van, ha elmegyek találkozni, majd a végén megfenyegetnek az exemmel közösen, + leku**áznak, megaláznak. Nem tudom mit tegyek, ha sima baráti találkozás/beszélgetés lenne, akkor belemennék, de 90%-ban olyan érzésem van, hogy csak megkapni akar. De megbántani sem akarom, mert élőben pozitív tapasztalatom van róla. Ti mit tennétek a helyemben? A sok kifogás, tény ellenére találkoznátok vele, vagy kiiffolnátok? 20/L, a csávó 25 éves
2021. jan. 4. 03:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs nője. Rád akar hajtani.
2021. jan. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"mi van, ha elmegyek találkozni, majd a végén megfenyegetnek az exemmel közösen, + leku**áznak, megaláznak"


Felmerül a kérdés, hogy kikkel barátkoztok ti, hogy ez a kérdés felmerülhet?

Kik ezek? Prolik?

2021. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# Az exem egy igazi színész volt, hazudozott, néha mesélt dolgokat, hogy más lányokkal hogy bánt, tönkretette mások kapcsolatát, fenyegetőzött, hogy ő mindenkiről tud mindent, mindenbe beleütötte az orrát. Volt, hogy engem is “leb*dösku**ázott, és megfenyegetett 1-2x. Pszichopata csávó. És gondolom már erről is van tudomása, hogy a haverja rámnyomult, mivel mindent megbeszélnek egymás között. Ezért írtam így le, mivel kicsit rettegésben tartott/tart, és ezért félek akármelyik barátjával is kapcsolatot tartani.
2021. jan. 4. 03:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha felsz barmelyik baratjaval kapcsolatot tartani, akkor ne tedd. Ilyen egyszeru. Minek kenyszeritened bele magadat egy olyan helyzetbe, amiben kenyelmetlenul/veszelyeztetve erezned magadat? Csak nem lehet olyan nehez a sajat biztonsagodat, boldogsagodat eloterbe helyezni ilyen emberekkel szemben...


Amugy meg az alapjan amit irtal rola, szerintem semmi komolyat nem akarna ez a srac.

2021. jan. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pozitívat nem írtál ,hogy miért is kellene vele találkoznod. Én megírnám neki ,hogy mivel barátnőddel randizott és mivel az eredeti a legjobb haverja így nem éreznéd jól magad a találkozón. Szerinted ebben semmi rossz nincs teljesen elfogadható indok.
2021. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem értem mi vezet rá arra titeket , hogy egy beteg emberrel gyertek össze ? A nagypofájú felvágos ratyi rámbok mind ilyen drogos kiszámíthatatlan .. A mesékből meg a filmekből tanultok az itt a baj, a valóságban minden fordítva van.
2021. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!

#6 Kívül valaki jól nézhet ki, foglalkozott velem, az önbecsülésemet az egekbe húzta, nagyon nagy szája volt, sűrűn randira vitt, és ahogy a kérdésben is fent írtam, sok baráti programban részt vettem általa. Ezelőtt egy besült faszim volt, akivel kb évente 1-2x mentem randira, és folyamatosan otthon ültünk. Hamar kiderült, hogy hazudott a drogokról, mert keményen nyomta, pszichiáterhez is járt, és úgy gondoltam én ebből nem kérek. Voltak jó emlékeim is, szóval annyira nem bánom az elfecsérelt 2 hónapot, csináltam már nagyobb hülyeséget is az életben...

Akkor viszont megmondom a srácnak, akiről a kérdés szól, hogy a barátnőm és az exem miatt nem jó ötlet a találkozó.

2021. jan. 4. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hónap omg!!!!! Hát ez még kapcdolatnak sem nevezhető! Te is valami bipoláris lehetsz..
2021. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!