Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig szegény apum jut eszembe,hogy fiatalon meghalt, és mi ott maradtunk. A férjemnek nagyon rossz a dereka, pedig fiatal, tavaly nagyon durván becsipődött neki, most 2 napja megint fájlalja, egész éjjel nyüszögött mert a megfordulás is fájt neki. Ma meg ment dolgozni. Fizikai munka.Hiaba mondtam neki maradjon otthon, ha olyan van megprobálom elkisérni a dokihoz is de nem. Tavaly megmondták neki hogy az ő esetében nagyon nem játék ez a dolog, és iszonyúan oda kell figyelni. Félek valami lesz vele, este ezzel is álmodtam.Valmaiert úgy félek hogy meghal.Vagy hogy valami olyan lesz vele hogy nekem kell ápolni.Olyan rossz érzésem van.
2021. jan. 4. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Elvesztetted fiatalon apukádat, az egy trauma. A férjed nincs jó egészségi állapotban, az orvosi tanács ellenére sem kíméli magát. A derékfájásba belehalni azért nem lehet, de okozhat kellemetlenségeket és fordulhat rosszabbra a helyzet. Szerintem mondd el neki ezeket az aggodalmaidat, kérd meg, hogy a kedvedért kicsit pihentesse magát.
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meghalni ettől nem fog, de akár lebénulhat. A leírás alapján nem zárnám ki a gerincsérvet. Ki kell vizsgáltatni.

A fizikai munka nem feltétlenül rossz, de nem mindegy, hogy milyen és hogyan mozog közben.

2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!