Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 183 cm magasság,65 kiló, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

183 cm magasság,65 kiló, ez bejönne nektek lányok? Túl vézna vagyok? :S 19/F

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, szedj fel még legalább 5-10 kilót. Én genetikailag a gyors anyagcserém miatt nem tudok hízni, pedig énis csak 65 kiló vagyok a 184 centimhez. 6 kiló tömegnövelőtől kemény edzés mellett fel tudtam menni 70 kilóra, de a vizsgaidőszakban visszaestem 65 alá :|


22/F

2010. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gecc, akkor a 185 centimmel, a 86 kg az mi?:D

Még mielőtt valaki megszólná a dolgot, nem vagyok kövér.

2010. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, normális vagy, szeretnénk mi is annyik lenni :)
2010. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én is kb ilyen alkat vagyok. ez van.

24F

2010. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a vékony fiúk :) 22
2010. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ne hallgass rájuk sztem jó ha vki vékony:P a barátom 66 kiló és 186 cm...imádom:)én meg 56 vagyok:)vicces h csak 10 kiló van köztünk
2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hello


Szerintem vekony vagy de tudok neked segiteni. En fel ve 187 cm es 63 kg voltam szoval undorottam h minden csont kilatszik. Apam neha elvitt oo diterembe mert szerintem szegyelte h ilyen vagyok. Nagyon utaltam a dolgot aztan egy nap neztem magamol egy nemreg keszult foto ami felpucer voltam es annyira elszornyedtem h utottem a falat es szidtam isten h miert szar a testem es miert nincs onbizalmam. Fogtam magam es elmentem eddzeni az elejen nagyon utaltam a kondit es a sok kigyurt mellett lenni szgyeltem a testeemt. Az anyagcserem nagyon gyors volt elotte viszont aamiota eddzek nagyon lelassult es joval tobbet tudok enni. Most jelenleg 72-3-4 kg nal vagyok es a ko dit tavaly julisban kezdtm el es decemberben hagytam abba es decmberbe is ugyanennyi volt a sulyom. Azert hagytam abba mert anyira orultem h izmosodok es egy kicsit sokat eddzettem ezert a borom szeszakadt masszovql terhessegi csikok lettek a jobb vallamon. Azota akiota abbahagytam es nem eddzek meg mashol is elkzdeett szakadni amit nem ertek a jobb vallqmon van 5 10 hosszu 4mm mly szakadas szoval most ugy erzem magam mint amikor elkezdtem. Orultem h vegre vmit elertem egyedul vezna kis senkikent es most ennyi volt sohq tobbe nem lesz az a testem amit akartam es mg a boromet is tonkretettem. Egyszoval azt ajanlom neked h kondizz heti 3 szor kb masfel orat es fel ora futas legyn vags barmi mast is igazabol csak mozogj es ha ehes egyel n akadalyozzon meg benne semmi plusz igyal tejes bananos tumixot eddzes lott 1 decit es fel litert utana. Es viigyazz h vekony vagy ne vidd tulzasba mrrt ha elkezd szakadni a brod akkor baszhatod es mivl e is vezna vagy ezert eddzesek elott kend be magad fokent a valadnal es a honaljadnal terhessegi csikok eleni kremmel. Ha nem teszed akkor szo szerint kinovod a borodet es nm fogja tudni tartani a megnyulas iramat az izom vagy zsir novekedessel. Itt a nyar tedd mg magadert err gondolj h majd bukni fognak a csajk rad es a szlkas testedre es ne arrah nem sikerul csak qz elejen lesz nehez.

2012. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!