Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít nálatok a magasság? Alacsonyabb férfival kezdenétek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
én semmiképpen.engem nagyon zavarna az biztos:)nekem az ilyen egy fej különbség mindig kell!
2011. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem járnék alacsonyabb fiúval, még egy magassal se nagyon. minimum 180-185 cm legyen.
2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cynic ***** válasza:

"nem járnék alacsonyabb fiúval, még egy magassal se nagyon."


mivan?

2011. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a 2. válaszoló arra gondolt, h ugyanolyan magasságúval sem, csak nála magasabbal, amivel én is így vagyok :)
2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem járnék. zavarna, hogy megnéznek az utcán. igen, persze, kit érdekel mások véleménye, de akkor is frusztrálna egy idő után, ha megnéznének, esetleg hangosan megjegyzést is tennének, mert nem tudok úgy tenni, hogy nem hallom. volt egyszer egy pasim, és kb egymagasak voltunk, de ha magassarkú volt rajtam, akkor már magasabb voltam, és az kifejezetten zavart. sokszor azon kaptam maga, hogy amikor pl. a metróban álltunk, direkt görbe háttal és kicsit görbe lábbal álltam, hogy egymagas legyek vele. szóval inkább legyen magasabb picit, olyan 5cm már ok.
2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cynic ***** válasza:
egyébként engem is zavarna, ha magasabb csajjal kéne járnom (mégha ilyennel nem is nagyon találkoztam :))
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen felszínesek vagytok :) Én férfi létemre , lehet kicsit perverz vagyok de izgatónak találok egy magas vékony csajt :P Ha tényleg magasabb nálam :D Szeretem a magas lányokat és bár a magasság tényleg nem szempont, de az a "favorit" ha kb ugyan olyan magasak vagyunk. Bár az már egy lánynál átlag fölötti de úgy jobban érzem magam :D Amúgy érdekesek ezek a válaszok. Sok csajjal voltam már (nem nagypofájúságból) de a magasságom miatt még sosem küldtek el.

18/f 174 cm.

2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sokat számít
2019. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!