Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose felejtjük el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose felejtjük el az első szerelmet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, másfél éve lettem először szerelmes.

Nem történt köztünk semmi ölelésen kívül, mégis, még mindig nem vagyok túl rajta és minden nap eszembe jut, pedig randiztam már azóta másokkal.

Ez idővel jobb lesz, és majd lesz valaki, aki kilöki a fejemből, vagy ez lehet egy jel, hogy még nem kéne elengednem?

Kezdem azt hinni, hogy én vagyok érzelmileg elromolva...


2021. jan. 8. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha nő vagy, akkor a plátói szerelem miatt szenvedsz sokáig. Ha férfi, akkor az elbukott kapcsolat miatt.
2021. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Én az ilyesmit sosem értettem. Világ életemben, ha úgy döntöttem, hogy valakit el akarok felejteni, elfelejtettem. Sosem szenvedtem pár hétnél többet egy szakítás miatt. Minden fejben dől el, lehet te egyszerűen akaratgyenge vagy.
2021. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dejó neked, második. Én az élet minden területén erős jellem vagyok, de első szerelmemet 21 éve nem felejtettem el.
2021. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Én már teljesen elfelejtettem.

Jött egy új szerelem, pár év múlva már szinte eszembe se jutott az első, most ott vagyok, hogy eltelt lassan 20 év, és már a vezetéknevére se emlékszek az elsőnek.

2021. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ha a vezetéknevére se emlékszel, nem volt egy elsöprő szerelem, csak egy kaland, fellángolás, próbálkozás a másik nemnél.
2021. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Melyik elsőt? Ahol valaki beleszeretett a másikba, de egyoldalúan és visszautasították, vagy ami kölcsönös, viszonzott szerelem volt? Engem mindenki elutasított, akivel többet akartam (igaz, nem volt sok, talán 4-5), így az első szerelem egy gimnáziumi osztálytársam volt, 17 éves koromban. Viszonzott szerelmem sincs, mert a párom azt állítja, nem volt belém szerelmes, bár szeretjük egymást. Neki több kapcsolata volt előttem és utánam is, aztán újra találkoztunk, és már néhány éve együtt is élünk.
2021. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is sokáig így voltam vele mint a 2-es! Az első szerelmemen, -aki beteljesült szerelem volt- is túl tudtam lépni. Férjhez mentem utána, gyerekeim születtek, boldog voltam. Egészen mostanáig... Egészen mostanáig az összes szerelmemnél könnyen eljutottam oda, hogy már csak barátként gondolok rájuk, de a szeretőmet (volt szeretőmet) 2 éve nem tudom elfelejteni. Nincs végleges lezárás, de együtt sem vagyunk. Beszélünk néha, mindig ő keres, de nem találkozunk és annyira annyira szeretnék de képtelen vagyok túllépni rajta. 😒
2021. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2, igen, vannak akaratgyenge emberek és sok minden fejben dől el, de azért elég meredek, amit irtál. Nem mindenkinek ilyen az érzelemvilága, lehet, nem te vagy erős akarat szempontjából, hanem érzéketlenebb vagy, mint egy szerelmes alkat. De akkor lehet, hogy a szerelmet se tudod olyan katartikusan átélni. Ez kicsit olyan, mintha azt mondanád, akaratgyenge, akinek mondjuk hiányoznak a hlaottai évekkel, évtizedekkel később, bezzeg aki egy nap sirás után feldolgozza, az erős.
2021. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ellehet felejteni. Van, hogy évek, de túllehet lépni rajta.
2021. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én minden szerelmemre emlékszem 😀
2021. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!