Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok ha a pasitok elfelejtené a szülinapotokat? Rosszul esne?

Figyelt kérdés
máj. 15. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

És ennek mi köze a szexualitáshoz?

Amúgy igen, rosszul esne. De lehet megvan rá az “oka” (pl sok munka, stressz, stb”.

27N

máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Pff, marhára fontos lehet neki a párja, ha a szülinapját elfelejti.
máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Enyém tavaly elfelejtette, de egész héten előtte mondta, hogy aznap majd meglep, este még eszében volt aztán aznap semmi. Én mondtam neki, szülinapom van. Azt se tudta hogyan kérjen bocsánatot, hogyan engedzteljen ki, átadta az ajándékot is. Van úgy, hogy az ember megfeledkezik bármiről, de ha sokszor előfordul és amúgy is olyan semmilyen a kapcsolat, nem is engesztel ki akkor tényleg szó szerint leszar és jobb szakítani.
máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Fordítsd meg a helyzetet: te örülnél neki, ha a párod elfelejtené a szülinapodat? Azért egy komoly kapcsolatban "illik" tudni és megörvendeztetni, felköszönteni olyankor a másikat. Nem az ajándék értéke a lényeg, hanem maga a gesztus!
máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincs esélye elfelejteni, nálam ez olyan jelentős esemény 😀
máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én egyszer sajnos elfelejtettem az övét. Mentségemre szóljon, amúgy sem vagyunk nagyon ünneplős-ajándékozós fajták, de azért szoktuk egymást köszönteni. Mindegy, ő nem haragudott és én sem haragudnék fordított esetben.
máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván onnantól kuka.
máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én is elfelejteném az övét.
máj. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Nem várok el tőle semmi nagyot, de azért köszöntsön fel, adjon egy szál valamit. Évekig nyűglőgtem párommal, mire a fejébe vertem azt az egy szem qva napot.
máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen,kb ennyit jelentessz neki...
máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!