Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha vonzanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha vonzanak a nyugodt, türelmes, kiegyensúlyozott férfiak? Online társkeresés alatt ezt hogyan tudnám szűrni? 26n

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilván csak akkor tudod meg, ha már megismerted az adott személyt. Nincs az emberek homlokára írva.
2021. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen figyeled hogyan beszél. Semmiképp ne tolj feleslegesen gerjesztett vitát/problémát türelemtesztnek, mert szemrebbenés nélkül válnak meg tőled. Magam nevében mindenképp hitelesen tudok nyilatkozni, illetve ismerősi körből szintén. Ha van még kérdésed írj bátran.
2021. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma találkoztam eggyel, a fogamat csinálta.. :D És még kedves is volt. Egyből azt vettem észre, hogy van egy jó, nyugodt "aurája".
2021. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szűrni? Minél előtt indíts telefonhívást vagy még jobb, videóhívást. Persze a személyes találkozó lenne a legjobb.
2021. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Online sehogy. Személyesen viszont hamar kiderül, ha nagyom messze áll az elképzeléseidtől.
2021. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyertelmuen nem normalis. Az lenne normalis ha az uvoltozo alkoholistak vonzananak.


Ilyen kerdest 26 evesen b..meg..

2021. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért sem tudod online szűrni, mert nem online kapcsolatot szeretnél, hanem valódit.

Én elég türelmes vagyok, de nem szeretem, amikor munka közben jönnek fél percenként az üzenetek. Ilyenkor nagyon nyugodtan lekapcsolom 1 órára az értesítést.

2021. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális. A kérdés az, hogy mit is értesz ezalatt. Mit jelent az, hogy türelmes? Várjon a találkozóra 1 hónapot? Vagy 1 évet? Mit jelent, hogy kiegyensúlyozott? Sose legyen picit ideges? Néha, mindenki ideges egy kicsit.

Online ezt beszélgetéssel tudod kiszűrni. Nincs fix recept, de ha valakivel hosszabban beszélgetsz, akkor lejön, hogy mennyire türelmes, mennyire depis meg ilyenek.

Te milyennek tartod magad?

2021. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális. Interneten nem tudod megbízhatóan kiszűrni. Sokan akaratuk ellenére is virtuális közegben "kozmetikázzák" a jellemüket. A személyes, minél több szituációban való megismerés a megbízhatóbb.
2021. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen irányból türelmes?

Irántad legyen türelmes, mert pl. öntörvényű vagy?

tehát ez kétoldalú.

Lehet valaki békés természetű, tehát fölösleges konfliktust kerülő, ugyanakkor egy ostoba, hisztis liba kihozhatja a béketűrésből.

2021. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!