Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok ha egy nő szereti az unikornisos cuccokat?

Figyelt kérdés
31 vagyok már, nem érzem magam gyerekesnek, a viselkedésem sem az, De szeretem az unikornisos holmikat. A férfiaknak, hogy viszonyulnak ha ezt látnák egy nővel kapcsoltaban? Gáznak, gyerekesnek, komolytalannak hinnnétek emiatt?
2021. jan. 8. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ugyanarra gondolunk? My little pony szintű rajzos ruhadarabok jutottak eszembe. Igen, ezek gyerekesek.

Unikornisos nyaklánc nem lenne az.

2021. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azokra gondolok
2021. jan. 8. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Jobban örülnék, ha a thresztálokat kedvelné. Na de mindegy, azt majd én kedvelem, a kettő valamilyen szinten összeillik (mindkettő alapvetően ló-féle), nem?
2021. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Macskarajongó vagyok gyerekkorom óta. Mindenből IS van macskás: ruha, táska, ékszer, dekoráció, bögre, kulcstartó, minden. A most már férjemmel először mentünk a szüleihez, és megsimogattam a macskát. Reakció: Nem is tudta, hogy szeretem a macskákat.

Szóval ha nem mentek unikornist simogatni, lehet, hogy hónapokig fel se fog tűnni neki.

2021. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
ha rosszalkodik, akkor gyula.
2021. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

#3

Így is nézhet ki egy unikornis😁


[link]


(csak vegyétek ki a $ jelet)

2021. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

6.


Hát ez jó! :D


Kellene rá egy rózsaszín kámzsás fazon... "Meeeegyeeeee... Zsááááááákooooosssssssss"

2021. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
#2: hát akkor mire gondolsz?
2021. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom szituáció ember függő hogy kiről mit gondolok ilyenkor!

F

2021. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!