Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül más is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül más is, aki kiábrándult a másikból, mert az húzd meg, ereszd meggel taktikázott?

Figyelt kérdés
Engem kiábrándít, gyerekesnek tartom, komolytalannak, és aki ezt teszi, ha szimpatikus is volt, teljesen elvágja magát nálam. Mire jó ez az idióta húzd meg, ereszd meg? Tényleg azt hiszi bárki is, hogy ezzel a másikat majd "megfogja"?
2021. jan. 8. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Engem kikeszitett vele.
2021. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az ilyet csak szimplán nem érdekled különösebben és amikor talál érdekesebbet, akkor téged hanyagol.
2021. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én végül ebbe fáradtam bele. Most már képtelen vagyok nyitni felé. Nem bosszú, nem így döntöttem, csak egyszerűen már nem hiszek az egészben.
2021. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es én ezt nem hiszem. Sőt, úgy gondolom akik ezt a húzd meg ereszd meget művelik, azok erősen önbizalomhiányosok, azt hiszek ilyen hülye módszer nélkül a kutyának sem kellenének. Holott pont emiatt a játszma miatt nem kellenek, mert vesztesek, akik csak így gondolják magukat érdekesnek. Pedig ezzel csak a másik fél érdektelenségét váltják ki.
2021. jan. 8. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már tart több, mint egy éve. Idegörlő, és nem éri meg az egész.
2021. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban én is tapasztaltam hasonlókat. Akkor fogalmazódott meg bennem egy szabály: ha látom, hogy egy lány a "húzd meg ereszd el" játékot játssza velem, akkor minél előbb meg kell tőle szabadulni. Van nagyon sok normális ember, inkább velük kell tölteni az időt.
2021. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ilyet csak akkor lehet játszani, ha abban mindkét fél benne van. Ha te annak idején, mikor érdeklődtáél a másik nem iránt és az nem félpróbálkozás volt akkor nincs helye a "húzd meg ereszd meg"-nek. HIszen tudja mit szeretnél. Nem önbizalomhiányos, csak fél, hogy beég azzal, ha folyamatosan nyomul.
2021. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled amikor másik ember van a képben
2021. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik fél játssza. Lányok esetében én is utálom, de nincs is igazán olyan nő, aki ne ezt játszaná, a másik véglet a rád zúdítja élete összes nyűgjét, hogy ő a gyerekét egyedül neveli vagy gyereket akar 1 éven belül vagy ő nem az a szexelgetős típus és a sokadik randin talán, ha már érzi a bizsergést, meg egyéb olyan dolgokat, amiktől menekülnek a férfiak.
2021. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Férfi próbálta játszani velem

Kiábrándultam de ki is röhögtem hogy inkább még az óvodában volna a helye, ha azt hiszi ezzel majd megfog egy normális nőt.

2021. jan. 9. 07:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!