Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szerintetek testképzavarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerintetek testképzavarom van?

Figyelt kérdés

Azért teszem ezt a kérdést ebbe a témakörbe mert amiről irni fogok a csajozási sikertelenségem motiválta bennem. Szóval 35 éves férfi vagyok /igen felnőtt fejjel már nem szabadna ilyesmin agyalni de ez van/ 174 cm magas, az edzést annak idején kb 70 kilósan kezdtem el, jelenleg 87 kg vagyok, táplálék kiegészitők és természetesen szteroidok nélkül, csak amit magamnak főzök abból épitem magam. Nem járok konditerembe, lenne rá pénzem de nem akarok, a szabad ég alatt edzek, használok nagy súlyokat is mert betonból öntöttem ki magamnak, szóval próbálok leleményes lenni.

174 cm-hez 87 kg-val már "jónak" kéne lennem, igen tudom hogy ez a legkevesebb ami számit az ismerkedésnél, én folyamatosan több és nehezebb akarok lenni, vékonynak látom magam, nem tudom eldönteni hogy hol tartok. Arc nélkül szivesen küldök képet, nem a fütyim akarom mutogatni, csak véleményeket várok. Sajnos kényszeres lettem az edzéssel és a rengeteg kajálással úgy érzem kezdek átesni a ló túloldalára és lehet hogy nincs értelme. Évek óta egy korty alkoholt sem ittam. Olyan mintha az tenné tönkre a nőkkel való kapcsolatok kiépitését amitől a legnagyobb eredményeket vártam. Saját ház, autó, munka amit szeretek ez mind megvan amúgy, ezekre nem is stresszelek rá, csak a külsőmre.



máj. 14. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Most mi a bajod a testeddel tulajdonképpen? Hogy vékonynak látod magad vagy mi pontosan?

De küldj nekem nyugodtan képet, majd megszakértem.

máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, vékonynak látom magam, annak ellenére hogy a mérleg nem ezt mutatja, vagy 174 centihez 87 kg az mi(?)

Irtam sok szöveget hogy teljes legyen a kép de sajnos nehéz kivenni belőle a lényeget.

máj. 14. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet
máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálam az arc a beugró. Leírád alapján jól nézhetsz ki de nem ez lenne a döntő ha veled ismerkednék.
máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, én a vékony pasikra bukok, de mindig úgy számoltam, hogy testmagasság - 100/110 nekem az ideális, ami az én ízlésem. (Pl. 180 centihez 70-80 kg.) Most ezen ne vitatkozzunk, hogy az piszkafa, nekem az ilyenek jönnek be. Szóval a te méreteiddel nálam minden vagy, csak nem vékony.

Ami nekem egyáltalán nem tetszik az az, amire te törekedsz, a kétajtós szekrény típus.

De magadnak kell, hogy tetssz, nem másnak.

máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 pedig nagyon nem vagyok olyan kidobós kinézetű, szerintem nem is leszek ahhoz már szúrni kéne magam, azt nem akarom
máj. 14. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én meg 110 kilós nő vagyok és vékonyabb szeretnék lenni. Neked jobb, mint nekem.
máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont ma láttam a boltban egy testesebb nőt, nekem szimpatikus volt, nincs ezzel baj csak az egészségedre figyelj oda.
máj. 14. 22:24
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó koszos a zuhany az egyik képen, nem vagyok igénytelen, csak elcsesztem a zuhanytálca beállitást amikor burkoltam, újra be kell raknom..

:(

máj. 14. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, nekem is küldhetsz képet, kíváncsi vagyok, hogy nézel ki, ugyanis fejben én sem vagyok százas, én nem edzek, vékony vagyok, valahogy olyan torz, ezért én azt csinálom, hogy alulra, a farmernadrág alá felveszek egy vastagabb nadrágot, egy vastagabb mackót, hogy vastagabbnak tűnjön a vádlim és a combom. Sajnos nyáron a felső testemmel nem tudok mit kezdeni, de már ebben az időben is durván szenvedek a dupla nadrágtól, úgy érzem, hogy fejben nem oké nálam valami, de nekem van okom, ugyanis én tényleg totál amorf vagyok, de neked szeritem nem lenne okod a testképzavarra, mivel szeritem ez az adat amit leírtál egy sportos, izmos alkat ami neked van.
máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!