Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri-e elmondani a szeretőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e elmondani a szeretőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok egy nős férfi szeretője, aki nem mellesleg a főnököm. Soha nem hitegetett, hogy elválik, nem is hiszem, hogy valaha megtenné.

Azonban én beleszerettem....honnan lehet tudni, hogy ő érez-e irántam többet?

Néha azt érzem, hogy ez már nem csak a szexről szól...


2021. jan. 9. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ez csak arról szól, hogy téged használ már két éve. Még érzelmi fellángolásai is lehetnek, de akkor sem fog változtatni a családi helyzetén és nem fog veled összejönni. Mert nem szeret. Egy színfolt vagy az életében, nem több. Ha nem akarsz magadnak sok lelki fájdalmat és nem akarod, hogy csak a várakozás és a hiányérzetről szóljon az életed, akkor hagyd abba ezt az egészet, ő csak szórakozik.
2021. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
van egyáltalán olyan főnök (férfi) ebben az országban, aki nem kefél félre az egyik alkalmazottjával????
2021. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pont erre gondoltam én is...de lehet külföldön is ez megy.
2021. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon érdemes,nem fog változni semmi az ő szemszögből.
2021. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nincs iylen főnök, mindegyik félrekefél, a nőknek nagyon bejön a státsuz. Nyerd meg magadnak ezt a pasit kérdező és ennek tudatában legyél az új nője. A főnök a kapós marad melletted is...és hát bármikor jöhet egy helyes nőcske a céghez.
2021. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, ilyenkor szakítani érdemes, hogy ne sérülj tovább! 2 év alatt lépett volna, ha tervezne veled.
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!