Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondhatom a szeretőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondhatom a szeretőmnek, hogy több időt szeretnék vele tölteni?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtünk beszélni akkor ő mondta, hogy menjek el vele a haverjaihoz házibuliba meg aludjak ott, de én akkor még úgy voltam vele, hogy lerázom és nem lesz köztünk semmi meg is mondtam neki, hogy nekem ez nem fér bele, aztán végül mégis találkoztunk kettesben és azóta heti 1x összejárunk szexelni, de azóta nem mondta, hogy menjek a haverjaihoz . Én meg gondolkoztam és jó lenne vele több időt tölteni.
2019. jan. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne, ha tudná, hogy így érzel iránta:)
2019. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyoldalúak az érzelmeim. Ő csak szexet akar, de az ott alvásban benne lenne.
2019. jan. 19. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy az 1.0 sráccal miért vagy együtt....


Neked az kéne aki csak kihasználna egy x-edik légyott erejéig..?


Nem értem...

2019. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az más ha egyedülállóként tetted a kérdést fel félreértettem.
2019. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!