Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "újdonságokat" próbálha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "újdonságokat" próbálhatnék ki önkielégítés terén? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

(előre elmondom hogy tudom, egyesek hülyeségnek fogják gondolni ezt a kérdést és írni fognak mindenféle hülyeséget... ha viccesek, nekem nem gond, de örülnék értelmes válaszoknak is ha valaki tud segíteni :)

ja és mielőtt ezt is felveti valaki: VAN jobb dolgom, de most épp nincs)


a kérdésben ilyen dolgokra gondoltam pl., hogy ruhán keresztül izgatni magam, esetleg hozzádörzsölni a farkamat valamihez (pl. paplan) de egyik se volt elég hatásos

valami egyéb tipp/segítség?


2010. aug. 14. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Csináld bevásárlóközpontban.
2010. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hívj át egy csajt és csináljátok egymás előtt, vagy inkább egymással. Hm? :)
2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

húsdaráló

porszívó


cappy-s üveg (ezt komolyan mondom, ugye nagy a szája az üvegnek, szal bele is fér..)

2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élvezz el végbélen keresztül
2010. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer kicsaptam az Aréna pázában :D Persze csak a Wc ben,de hamár ott voltam akkor ki is vertem és pillanataok alatt elmentem :D Am bocsi a következő Wc haználónak a csésze mellé akartam de nem volt rá idő olyan gyorsan jött a cucc :D Egyébként 1 perc alatt kivertem szal.... Otthon meg kell vagy 10-15
2010. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ingereld elektromosan a prosztatadat. allatpatikakban lehet kapni eletroejakulatort. vegyel olyat, amit nagytestu kutyaknal hasznalnak...
2010. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

második: nincs csajom :( alakul valami, dehát még az is tuti fél év mire abból szex lesz


amúgy nagyok a válaszok :D valami rémes leb@szásról féltem :/ :D

2010. aug. 14. 20:26
 8/10 A kérdező kommentje:
-tól
2010. aug. 14. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
american pie ;)
2010. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:16 vagyok

A Vasút sinek mellet a peronnál ha ninsc senki akkor sztem ott is mehet a recska :D

Mondanom sem kell,hogy én már ott is próbáltam

xD

2010. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!