Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek miért éri meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek miért éri meg szexkapcsolatban lennie?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 22:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag vannak nők, akik élvezik a szexet. Az egyik haverom unokatesójának a volt kollégája ismer egy ilyet.
2021. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha talál olyan férfit, aki nem csak magára gondol. 10000-ből jó ha egy ilyen.

Exbarátok, legjobb fiúbarátok előnyben!

2021. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Azért éri meg mint a férfinak.


Semmi kötődés, nem kell rá főzni, mosni, nincs gyerektema, tud a munkájára figyelni, nem kell magának önkielégíteni megteszi mas, jobb mint egy vibrátor, stb.

2021. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem éri meg.


Főzni-mosni kapcsolatban sem kell, gyereket sem kell szülni. Cserébe viszont én vagyok a világ közepe a másiknak, ami egy szexkapcsolatban nem mondható el.

2021. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

De akinek nincs szűksége kapcsolatra, annak igenis megéri a szex kapcsolat.

Ha komolyabbra vágyik, vált.

2021. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazért amiért a férfiaknak. A nők nem misztikus lények, ugyanúgy emberek. 🙄
2021. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. De máshogy működünk!
2021. jan. 16. 22:55
 8/25 anonim ***** válasza:
19%
Vannak kiégett nők akiknek bőven elég a szex. Nem mindenki érzelmi alapon tolja már.
2021. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

Nem éri meg.

Alkalmik voltak (jó szarok, már az se kéne), de szexkapcsolat...

Az exemmel összejártam, mikor már nem voltunk együtt, pont mert tudtam, mire számíthatok, hányadán állunk, nyílt lapok és kommunikáció

(Persze ez is csak egy ideig mehetett így.)


Viszont egy random pasassal az első dugás, ha szar, miért akarnék többet? Én utána majdnem mindig undort éreztem. Akinél nem, ott azért hátráltam ki, mert attól tartottam, hogy elkezdek többet érezni. Így szvsz a szexkapcsolat nem fenntartható, nem éri meg....

2021. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nehezebben jutnak szexhez, de ha igen, azt szinte biztosan élvezni fogják. Nagyon ritka, hogy a szex a semminél rosszabb legyen nekik.

Nőknél fordított a felállás. Találni valakit könnyű, de ezek nagy részénél a semmi is jobb.

2021. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!