Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne neki megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne neki megmondani hogy én csak haverként tekintek rá? :/ ( kínos helyet)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy IWIW en megtetszett nagyon egy srác :). aztán msn partnereim között annak a srácnak az egyik lgjobb averja megvolt ( szitén iwiwről.. még őv ett fel de nem beszéltem vele akkormég) Mikor kiderült az a srác aki engem vett fel ismeri azt aki nekem tetszik kezdtem vele haverkodni, csak azért hogy infókat szerezzek meg a srácról..(tudom nem szép dolog :/) azthiszem érthette a srác hogy nekem bejön a haverja..amúgy tüneményes csávó, nagyon jó fej.. Jól összehaverkodtam vele.. Csal az a baj hogy elégé rámkattant és megetetszettem neki :S... de nekem meg ő semmiképpen sem... Ilyenkor mit kéne csinálni :/? hogyan monjam meg neki hogy , bocsi de nekem nem ... :S?.

a sok helyesírási hibáért bocsi , csak levan pova a billentyűzet :/.

amúgy 14/l voltam:D.


2010. aug. 14. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:

javítok : ,, levan kopva ''

tényleg bocsi érte , remélem azért érthető :/:)

2010. aug. 14. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne valogass.
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismétlem : hogy nem szeretnék vele járni , nekem csak haver :)
2010. aug. 14. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg őszintén, hogy csak haverként tekintesz rá. Nem kell túlbonyolítani...
2010. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Áradozz neki a másik srác iránti vonzalmadról.
2010. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szánalmas amit csináltál. Egyértelmű hogy akit felveszel az úgy fogja érezni, hogy bejön neked. Simán játszadozol egy ember érzelmeivel csak azért, hogy megtudj egy másik srácról valamit, mert képtelen vagy vele normálisan kommunikálni.

Megérdemelné az igazat, de nem akarnám hogy szenvedjen. A csalódásnál nincs fájdalmasabb dolog. Lényegében keményen megkínzol egy embert. Remélem gyorsan kiheveri.

2010. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hjaa, hogy ő vett fel? Nos, akkor is kihasználtad.
2010. aug. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt szép dolog :/. Nem szoktam ilyeneket csinálni...
2010. aug. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!