Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megkedveltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megkedveltem egy nőt akinek már van barátja?

Figyelt kérdés

A barátja nagyon undorítóan beszél vele, persze nem az emberek társaságában. Volt már, hogy a csávó másik nővel volt miközben együtt voltak, ez ki is derült, szakítottak is, de a lány megbocsájtott neki. Mint mondani szokták a szerelem vak....

Elfelejteni nem tudom, mert családom és az ő családja nagyon jóban van és összejárnak.


2021. jan. 17. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
"Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek."
2021. jan. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerezd meg. Ha ő is veled akar lenni, együtt lesztek.:)
2021. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ismerkedj más nőkkel, idővel el fogod felejteni. Neki kell eldöntenie hogyan érzi jól magát egy kapcsopatban, úgy tűnik neki belefér/sikerült megbeszélni a megcsalást és nem zavarja a csúnya beszéd sem. Amint zavarja, szakítani fog és szabad a pálya.
2021. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Keress másik nőt. Pontosabban keress NŐT! Olyan nőt, aki független, rengeteg egyedülálló nő létezik.

(Aki hónapokig évekig tűri a megcsalást, meg még meg is bocsátja, ráadásul együtt is vannak továbbra is, meg eltűri azt az undorító viselkedést, amit a párja tanúsít vele szemben, az minden, csak nem nő.)

2021. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam már hasonlót. Sőt magam is voltam hasonló helyzetben. Megcsalják egymást össze vesznek aztán kibékülnek. Nem értettem. De ez az ő dolguk.Te nem döntheted el mi a jó nekik. Ha nem vagy akkora hatással a lányra szerintem fölösleges erőltetni. Mond el neki a véleményed. Hogy ez neked miért rossz. Meg esetleg ha van valami érzelmed iránta akkor azt is.
2021. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerezd meg ha tudod, ezt csinálják mások is.

Kit érdekel hogy van egy barátja.

Az még nem házasság, gyerek sincs.

2021. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2021. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!