Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgye, hogy milyen visszataszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgye, hogy milyen visszataszitó amikor egy fiún/lányon ott van a ruha nyoma? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha kint van és nagyon látható módon, ott marad a fehér folt.

Főleg a pasikon nagyon csunya, amikor a fél karjuk szép barna és a teste meg a keze felsőrésze halál fehér.

Meg ha egy csajon ott a fürdőruha nyoma, és tiszta fehér a melle...szinte virít.

Nektem nem visszatasztitó?


2010. aug. 14. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsóXDXDXD
2010. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

És mit csináljunk, hogy ne maradjon fehér a bőrünk pl a fürdőruha alatt?

Én speciel nem tudok itthon pucéren kifeküdni az udvarra, és a strandon sem szoktam ledobni magamról a fürdőrucit, és meztelenül rohangálni, süttetni magam mindenki szeme láttára.. nagyon undorító, tényleg.

2010. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Basszus de így visszataszító látványt nyújtasz a kérdezőnek...enyje :D
2010. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én sem szeretem, de nudizni nem fogok, a szoli meg bőrrákot okoz, amúgy barna sem szeretek lenni, én az elegáns fehéret szeretem magamon, de nyaralás alatt nem tudok mit tenni a barnulás ellen...

20/L

2010. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

jajj de butusok vagytok!

nem a fürdőruha az ami annyira visszataszitó lenne hanem, az a polós amit mondtam.

2010. aug. 14. 23:31
 16/19 anonim ***** válasza:

mi vagyunk a butusok értitek ezt?! lol

kérdező te vagy a visszataszító. meg ne kérdezd miért:D

2010. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó, de mi van ha tényleg a fiú nem tehet róla, hogy úgy barnult le. Az én barátom pl. rendőr lesz és nyáron a nagy melegben ha mondjuk kint kell lennie az utcán szolgálatban, akkor nem dobhatja le magáról az inget csak azért, mert nem lesz szép egyenletes barna a bőre. Ha akarja, ha nem, meg fog neki lászani. De most komolyan, téged miért zavar, ha valakin meglátszik ez? A te életedet gondolom semmilyen mértékben nem befolyásolja. Vagy ha mondjuk meglátsz egy helyes srácot, de ilyen a felsőteste, már megundorodsz tőle? Mert azért ettől undorodni szerintem kicsit gyerekes. Idővel úgyis elkezd halványulni és egyszínű lesz megint. Szóval nem értem, ebből miért kell problémát csinálni.
2010. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mert nekem eleve a barna börű pasik tetszenek.

De nem is baj, csak olyan furcsa úgy.Tudom, hogy nem tehet rola.

2010. aug. 15. 00:05
 19/19 anonim ***** válasza:
keress kisebbségit, tuti nem lesz neked foltos :) és a felfogásotok is egyszinten van.
2010. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!