Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és borotválkozom intim területen,de kissé kiütéses vagyok tőle,persze valószínűleg a megoldás az lenne hogy leváltsam a borotvát és mással próbálkozzak,de szerintetek ez nagyon visszataszító jelenség?és találkoztatok már ilyennel?
2011. aug. 24. 21:29
 1/8 anonim válasza:
Az bizony.. xD
2011. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem nekem sem tetszene egy férfin ez a kiütés vmi:D

próbálj mást borotva helyett v fertőtlenítsd le előtte a pengéjét

2011. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként nem olyan vészes,csak kicsit pattogok ki...és ettől picit gátlásos is vagyok barátom előtt
2011. aug. 24. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ha engedi hogy meg b@sszam nem zavarna...
2011. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az epilátortól szokott ilyen lenni... de mostanában már nem annyira, mert mindig kiszedegetem a benövő szőröket, és amivel kenem az nagyon szépen elmulasztja a piros pöttyöket, szóval neked is ajánlom. Sudocrem a neve, szerintem már hallottál róla. :)
2011. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:D
2011. aug. 24. 21:45
 7/8 anonim válasza:
Egyszer leborotváltam, utána az összes rohadt szőrtüszű b egyulladt, ráadásul a rövid (1mm-s) szőrök szőrnak, ha alsónemű van rajtad.
2011. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
A megoldás: ne borotváld! Miért kell a birkanyáj után menni?
2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!