Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha citromlevet iszok téleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha citromlevet iszok téleg hamarabb elmulik a menstruáciom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 00:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
jaa, h ilyen csajos webmagazin?? hát ennek aztán lehet hinni.. :D de 1 orvosnak nem.. ehh.. :D nevetségtes..
2010. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne engem elkísérni?:D Nem értem mi baj azzal, ha valaki leírja a véleményét és a tapasztalatát:) Elhiszem, hogy az orvos jól tudja, de nekem akkor is használ, ez van:) bár rajtam kívül még sok embernek, na mindegy:) egy próbát megér:)
2010. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen a választ szerintem ki probálom 1 porbát meg ér nem veszítek velle semmitse
2010. aug. 15. 00:43
 14/20 anonim ***** válasza:
semmi összefüggés a 2 között, ha belegondolsz. mensit CSAKIS hormonokkal lehet tologatni.
2010. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azért én elkísérnélek szívesen :D
2010. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
rohadtul nem csak hormonokkal. sokat iszok hamarabb végigmegy rajtam, kevesebb ideig tart. nem érdekel hogy neked így van vagy sem nekem ez jött be. citromlevet nem próbáltam de embere válogatja.
2010. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
de de, csak hormonokkal.. hamarabb végigmegy?? :D jajj, ezt a hülyeséget.. semmi köze a gyomrodhoz.. :D
2010. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
nem hülyeség cica. több a szervezetedben a 'lé', ezáltal a véred állaga is másabb lesz. ha nem iszol, aszalódsz, akkor alig fog menni valami, pecsételsz. de mindegy, mondtam h leszarom ha másnak ez nem megy, és nem ér fel annyi ésszel, hogy bár minden test hasonlóan működik mégis különbözően, akkor annyi.
2010. aug. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell azért lepontozni, mert más a véleményem valamiről, mint nektek? Nagyon értelmes emberek lehettek...
2010. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%

Annyira felbasz,hogy ilyen hülyék vagytok komolyan

nem tudtok valamit,mert nem próbáltátok,vagy nektek nem jött be,és akkor aztán meg kioktatjátok az embert.

igen nekem bevált,és sok lánynak használ,ne foglalkozz az ilyen idiótákkal

változó,de szerintem majdnem mindenkinél használ

2015. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!