Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnik könnyűvérűnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik könnyűvérűnek, ha szexkapcsolata volt egy nőnek?

Figyelt kérdés
A pasik azt gondolják, ha volt ilyen jellegű kapcsolatom akkor azt bárkivel űzném. Miért hiszik azt, hogy egy mondatukra ugrok??
2021. jan. 18. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
3%
Hiába jössz fel a gyakorira a többi lotyótól önigazolásért kuncsorogni, attól még lotyó vagy.
2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

10: nem csodálom, hogy nem kell barát, vagy férj... 38 évesen 2 gyerekkel már nem is nagyon kapsz mást, mint valakit, aki szán rád egy kellemes fél órát.


Ettől még ez a viselkedés nem lesz kevésbé könnyűvérű, hogy elfogadod a lehetőségeid.

2021. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az aggodalmad, de én boldog vagyok a két gyerekemmel, és elégedett vagyok az életemmel. Megpróbálom belőle kihozni a legjobbat. Nem vagyok rászorulva senkire. Ajánlom ezt a hozzáállást neked is, akkor talán nem lennél ilyen beszűkült, prűd és megkeseredett.
2021. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Köszi, nem vagyok sem beszűkült, sem prűd, sem megkeseredett.


Pontosan tudom, hogy mire lehet megkapni az ilyen nőket, és élek is a lehetőséggel. Semmi gondom azzal, ha valaki könnyűvérű, és szívesen ki is használom, de azért nem kezdem el magyarázni, hogy nem az.


Attól, hogy lefekszem egy ilyen csajjal, még nem változik, hogy ő bizony könnyűvérű. Ennyi (és persze lehet jönni azzal, hogy én mi vagyok, de én legalább nem tagadomÖ

2021. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Miért, mi vagy, "te utolsó"?
2021. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha lenézed, de azért lefekszel vele, nem vagy jobb nála. Ennyi.
2021. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

16: annyit mondtam, hogy könnyűvérű. Ők viszont tagadják, hogy nem azok, csak éppen dugnak orrba szájba.


Én egy szóval sem mondtam, hogy jobb vagyok valakinél, ahogy azt sem, hogy lenézem őt.


Ezek ténymegállapítások.

2021. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Te írtad, hogy kihasználod, ez téged is minősít, hogy ennyi telik tőled emberileg.
2021. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14-es! Te nem dugsz csak a szex kedvéért orrba-szájba? Te írtad. Ezek szerint egy könnyűvérű hímringyó vagy.
2021. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Te írtad, hogy kihasználod, ez téged is minősít, hogy ennyi telik tőled emberileg."


Az mit jelent? Hiszen az előbb állapítottátok meg, hogy az ilyen nővel semmi gond (gondolom emberileg sem), és nem is könnyűvérű


Akkor vagy velem sincs semmi gond, és emberileg sincs probléma, vagy rosszul értem, hogy ugyanaz a viselkedés egy férfinél "ennyit érsz", egy nőnél meg "semmi gond vele, jól csinálja"?


El kellene dönteni, hogy ugyanolyan vagyok e, mint az ilyen és ha igen, akkor emberileg ez gázos e, mert ha szerintetek az, akkor nyilván ez a nőre is igaz.


(olyan nincs, hogy A=B, de azért A<B :D)

2021. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!