Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnik könnyűvérűnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik könnyűvérűnek, ha szexkapcsolata volt egy nőnek?

Figyelt kérdés
A pasik azt gondolják, ha volt ilyen jellegű kapcsolatom akkor azt bárkivel űzném. Miért hiszik azt, hogy egy mondatukra ugrok??
2021. jan. 18. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy réteg gondolja ezt, ezek ugyanazok akik azt gondolják, hogy pl. a melegek bármilyen másik meleggel összejönnek, vagy hogy az idősek mind kétségbeesettek.



És nem könnyűvérű az ilyen, hanem erkölcstelen. A férfi a párosban szintúgy.

2021. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Mert így van. Csak az a kérdés hogy az adott illető megfelel-e neked. Ergó bepróbálkozik nálad mindenki aki dugni akar.
2021. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%
nem tűnik, hanem az.
2021. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%

Azt már tudják rólad, hogy könnyűvérű vagy, már csak az a kérdés, hogy kivel. Ezt pedig úgy fogják megtudni, ha bepróbálkoznak.


Tudod, mint a viccben, hogy azt már tudjuk, hogy qva, már csak az áron vitatkozunk.

2021. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
de nem több, mint a könnyűvérű nőcske ;)
2021. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Férfi vagyok. Nem hiszem, hogy minden hapsival lefeküdnél, mert volt szexkapcsolatod. Légyszi, ne húzd már ezt rá minden férfira...
2021. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ott tartunk, hogy párkapcsolatban van = jó, erkölcsös, becsületes, tökéletes, mindenki más pedig mocsok szemétláda. 😌
2021. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
Mert aki úgy szexel, hogy nincs kapcsolatban, az könnyűvérű szajha. Aki nem bírja baxás nélkül. 25N
2021. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért mondod el a pasiknak?
2021. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

Egy csomó mamahoteles van itt, aki nem tud szexhez jutni. Nem vagy könnyűvérű. Most váltam, van két gyerekem, ha itt az ideje én is fogok szexre keresni valakit. Nem kell barát, vőlegény, férj mostanában. Szeretem a szexet, és ha arra kell valaki, hát istenem. A férjem volt nekem a második és 38 vagyok.

Ne reklámozd, hogy volt ilyen. De mondjuk egy jó teszt, akinek ettől túl szabados leszel, azzal nem kell összejönni. Egy nő vagy, aki szereti a szexet és meg meri élni. Ennyi.

2021. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!