Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valóságban egy Leonard...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban egy Leonard Hofstadter tipusú csávó összejöhet egy olyan nővel, mint Penny az agymenőkből?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

C, D,...E? Akkor ki az A meg az A+?


Ő a színésznő: [link]

2021. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés inkább az, hogy miért akarna egy Leonard szintű pasi egy Penny szintű csajjal összejönni?
2021. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12-es


A kérdés csak elméleti, nem kell ennyire túlgondolni.

2021. jan. 19. 18:23
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek is ilyen párt. A fickónak doktorija van, bár nem tanít, a nő pedig műkörömépítő.

Szerintem is az a kérdés inkább, hogy egy tanult, gazdag pasi miért akar egy csóró, buta nővel lenni.

(Penny később orvoslátogató lett, szóval nem teljesen buta, de az elején nagyon nem értett semmi olyan dologhoz, amiről Leonard beszélt a szakmája kapcsán.)

2021. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13 ja jó.


Elméletileg? Persze. ;)

2021. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem bejonnek nagyon az ilyen pasik, bar en nem vagyok annyira egyszeru gondolkodasu, mint Penny, van eszem a real szakmakhoz, viszont a kulvilag megerositesei alapjan eleg jo no vagyok. Szoval szerintem lehetseges, ha magambol indulok ki. Beismerem, neha meg Sheldon is baromira megmozgatta a fantaziamat :D

A Rajesh es Howard tipus nem az en vilagom, nekik a szemelyiseguk nagyon nem tetszik.

2021. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Szerintem nem buta amúgy Penny.A sorozatban a sok zseni mellett persze annak állítják be, de amúgy teljesen átlagos IQ-jú nő, talpraesett, elboldogul az életben, simán megold olyan dolgokat, amikre a fiúk nem képesek, később karriert is épít. Most attól hogy nem ért a fizikához, még nem buta.

Leonard meg egy vicces, kedves csávó, aki mellesleg tudós. De a szakmáját leszámítva nem tűnik ki IQ-ban különösebben, sőt sok szempontból életképtelen. A saját szakmájában meg nyilván mindenki jobb, mint a párja akinek nem az a foglalkozása.

Szóval nem olyan kirívó az a kapcsolat szerintem.

2021. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert kellett lepontozni a valaszomat, ha fikaztam volna, hogy jaaajjj lehetetlen, akkor jobban tetszene? :D Erdekes emberek vannak itt.
2021. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Simán. Láttam hasonló esetet, csak épp a szóban forgó pasas igénytelenebb volt és genetikailag is kevésbé szerencsés arcberendezésű (bár fogyással és normális hajjal sokat segített volna rajta). Az más kérdés, hogy a sorozatban Penny szerelmes, a magyar sztoriban meg... hát... szerette a hölgyike a pénzt.


De amúgy a valóságban működhet ilyen. Nézzük csak. Leonard, még ha kicsit kockásan is öltözködik, de azért nem nagyon divatjamúltan és röhejesen, azért egy jóképű, kellemesen előnyös frizurájú, jó arcélű, jó alkatú férfi. Ő a főszereplő kockák közül az, aki társaságban a legtermészetesebben tud viselkedni, legkevésbé nyomi. Ezen felül meg nyilván pluszpont az, hogy értelmes, lehet vele beszélgetni (és nem annyira szakbarbár, mint pl. Sheldon) és jól fizető, elismert, stabil munkája van.


Penny a másik oldalon egy jó szándékú, kedves, hajlamos a felszínességre néhány esetben, de van benne mélység is, főleg érzelmileg, nem golddigger és tényleg olyan szomszédlány típus - átlag feletti külsehű, de nem az a top 10es közízlés szerinti világlegszebbnője. Két ilyen személyiség között simán kialakulhat ilyen kapcsolat, ha a kocka tényleg nem túl aszociális szakbarbár, és a nő sem egy tipikus aranyásó p...a.

Sztem itt a sztoriban a legnagyobb kérdőjel az lenne, hogy hányan lennének hajlandó elviselni napi szinten Sheldont mint a kinézett férfi szobatársát :D.

febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!